سمیعی: باید کمک کنیم پرسپولیس قهرمان آسیا شود

سمیعی: باید کمک کنیم پرسپولیس قهرمان آسیا شود

سمیعی: باید کمک کنیم پرسپولیس قهرمان آسیا شود
10 آبان 1399, 12:11 / کد خبر:742321
مدیر عامل جدید باشگاه پرسپولیس در اولین روز کاری خود در باشگاه پرسپولیس حاضر و توضیحاتی را بیان کرد.
جعفر سمیعی مدیر عامل جدید باشگاه پرسپولیس درباره حضور خود در این باشگاه بیان کرد: در ابتدا از اعضای هیئت مدیره پرسپولیس تشکر می‌کنم. من برنامه‌های خودم را چند روز قبل به صورت رسمی اعلام کرده ام. هدف من این است که تمام توان خود را به کار بگیرم و به ۵ هدف اصلی خود که اولین آن قهرمانی پرسپولیس در باشگاه‌های آسیا است برسم.
او گفت: برای این قهرمانی بزرگ همه باید دست به دست هم بدهیم تا این افتخار بزرگ نصیب ما شود و ۲۹ آذر یک جشن ملی را در ایران برگزار کنیم.
او در ادامه اظهار کرد: من هنوز با کادر فنی و یحیی گل محمدی صحبت نکرده ام، اما کادر فنی پرسپولیس کار خود را بلد است چرا که آن‌ها توانستند با این شرایط سخت تیم را به فینال آسیا برسانند و قطعا از آن‌ها حمایت خواهم کرد. بزرگترین مشکل پرسپولیس مشکلات مالی است. هدف دوم من برطرف کردن مشکلات مالی و دنبال کردن خصوصی سازی باشگاه است تا هرچه زودتر این باشگاه وارد بازار سرمایه و بورس شود.
سمیعی اظهار داشت: طبق قانون من دیگر نمی‌توانستم مدیرکل حراست باشم و باید از این سمت استعفا می‌کردم. هدف من این است که از شکوری به عنوان معاون اجرایی باشگاه استفاده کنم. او می‌تواند کمک بسیاری به من کند. از این پس اخبار مهم باشگاه توسط سخنگوی جدید اعلام خواهد شد.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹، شماره 3944 ؛ 05 آذر 1399
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین