خلعتبری: قهرمانی در لیگ برتر آسان نیست

نباید در مورد نویدکیا قضاوت منفی داشته باشیم

خلعتبری: قهرمانی در لیگ برتر آسان نیست

خلعتبری: قهرمانی در لیگ برتر آسان نیست
10 آبان 1399, 12:42 / کد خبر:742329
مهاجم تیم فوتبال سپاهان گفت: قهرمانی در لیگ برتر آسان نیست و چند مدعی پرقدرت در فصل آینده دنبال گرفتن جام هستند.
محمدرضا خلعتبری ، در خصوص وضعیت فعلی سپاهان گفت: خدا را شکر تیم ما شرایط خوبی دارد و خودمان را آماده شروع لیگ برتر می‌کنیم. ما تمرینات پرفشار بدنسازی را پشت‌سر گذاشتیم و البته بازی‌های دوستانه هم در دستور کار سپاهان قرار گرفت تا برای شروع لیگ بیشتر هماهنگ شویم. امیدوارم تا شروع مسابقات به آمادگی خوبی برسیم و لیگ را با نتایجی خوب آغاز کنیم.
وی با اشاره به تغییرات صورت گرفته در سپاهان و قدرت فنی این تیم برای فصل جدید تاکید کرد: تعدادی از بازیکنان سپاهان جدا شدند و چند بازیکن جدید هم به تیم آمدند که کیفیت فنی خوبی دارند. سپاهان اسکلت اصلی‌اش را حفظ کرده و فکر می‌کنم تیم خوبی برای فصل جدید داشته باشیم.
خلعتبری در خصوص حضور محرم نویدکیا در سپاهان و اینکه برخی پیش‌بینی می‌کنند که وی در اولین سال مربیگری‌اش شاید با چالش مواجه شود، تصریح کرد: نویدکیا در دوران بازیگری یک فوتبالیست خوش‌فکر و توانمند بود و با مربیان زیادی هم کار کرده است. به هر حال هر فردی اگر بخواهد در مربیگری فعالیت کند باید از یک جایی شروع کند و نویدکیا هم از سپاهان کارش را شروع کرده است. از حالا نباید در مورد نویدکیا قضاوت منفی داشته باشیم، همه ما باید از این مربی حمایت و به محرم کمک کنیم تا ایده‌هایش را در سپاهان جا بیندازد.
مهاجم سپاهان در ارتباط با شانس قهرمانی تیمش در لیگ برتر خاطرنشان کرد: سپاهان قطعا مثل هر فصل مدعی جدی قهرمانی است و تلاش می‌کنیم تا نتایج خوبی بگیریم. البته قهرمانی در لیگ برتر آسان نیست و چند مدعی پرقدرت در فصل آینده دنبال گرفتن جام هستند. فکر می‌کنم شاهد لیگ جذابی باشیم.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹، شماره 3944 ؛ 05 آذر 1399
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین