از رونالدو تا فریاد سکوت
0 -

استقبال از فیلم های جشنواره ادامه دارد

از رونالدو تا فریاد سکوت

از رونالدو تا فریاد سکوت
30 مرداد 1398, 22:18 / کد خبر:74233
پردیس سینمایی ساحل اصفهان در دومین روز اکران فیلم‌های سی و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم کودک و نوجوان از ساعت ۱۶ به استقبال پخش فیلم‌های جشنواره رفت.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، پردیس سینمایی ساحل اصفهان در دومین روز از اکران فیلم‌های سی و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم کودک و نوجوان از ساعت 16 و در بخش‌های مسابقه سینمای بین‌الملل 2، مسابقه سینمای بین‌الملل 1 و مسابقه سینمای ایران به استقبال پروانه‌ها و مردم اصفهان رفت.

از ساعت 16، فیلم‌های «رونالدو» به کارگردانی رسپ بزگز از ترکیه در ژانر کودک و نوجوان و همچنین «فریاد سکوت» به کارگردانی ولادیمیر پوتاپوف از روسیه در ژانر نوجوان و در بخش مسابقه سینمای بین‌الملل 2 به نمایش درآمدند که با دوبله همزمان نیز همراه بود.

نشست خبری فیلم «فریاد سکوت» به کارگردانی ولادیمیر پوتاپوف که قرار بود ساعت 20:15  برگزار شود در ساعت 18  برگزار گردید و این امر باعث شد که برخی خبرنگاران نتوانند در این نشست خبری حضور پیدا کنند.

فیلم «سوپر یوفی» به کارگردانی مارتین اسمیتز و فیلم کوتاه «مرداب» نیز به کارگردانی تورفین ایورسن در بخش مسابقه سینمای بین‌الملل 1 از ساعت 18:15 به صورت دوبله همزمان در سالن نصف جهان پردیس سینمایی ساحل به نمایش درآمد.

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸، شماره 3610 ؛ 27 شهریور 1398
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین