حاتمی: حضور نداشتنم در لیگ دلیل خاصی ندارد

پتروشیمی هویت بسکتبال ایران بود

حاتمی: حضور نداشتنم در لیگ دلیل خاصی ندارد

حاتمی: حضور نداشتنم در لیگ دلیل خاصی ندارد
10 آبان 1399, 14:55 / کد خبر:742349
سرمربی سابق تیم بسکتبال ذوب آهن اصفهان در رابطه با مسائل مختلف صحبت‌هایی را مطرح کرد.
مهران حاتمی سرمربی سابق تیم بسکتبال ذوب آهن اصفهان، در خصوص وضعیت خود و برگزاری متمرکز لیگ بسکتبال اظهار داشت: امسال در لیگ برتر بسکتبال حضور ندارم و امیدوارم لیگ بسیار خوبی را شاهد باشیم.
او ادامه داد: نبودن من در لیگ امسال دلیل خاصی ندارد، از ۲ باشگاه پیشنهاد داشتم، اما بعد از بررسی پیشنهاد‌اتم تصمیم گرفتم امسال در لیگ حضور نداشته باشم. چرا که شرایط تیم‌ها مناسب همکاری نبود.
سرمربی سابق تیم بسکتبال ذوب آهن در خصوص نبودن تیم بسکتبال پتروشیمی در لیگ بیان کرد: هر ورزشی یک ویترینی دارد و ویترین لیگ بسکتبال ایران هم تیم پتروشیمی بندر امام بود که با تصمیم‌های غلط این ویترین بسیار ارزشمند که سال‌ها برای آن تلاش و زحمت کشیده شده بود را بر هم زدند. تصمیم مسئولان باشگاه پتروشیمی ضربه بزرگی به بسکتبال بود که جبران آن امکان پذیر نخواهد بود. پتروشیمی بعد از ۲۰ سال قهرمانی آسیا را از چنگ سایر کشور ها بیرون کشید و از آن ایران کرد.
او افزود: جایگاه بسکتبال ایران در باشگاه‌های آسیا تازه داشت وجهه می گرفت که با یک تصمیم نادرست و غلط آن را نابود کردند. هر وقت حرف از تیم‌های باشگاهی می‌شد اول از همه سراغ پتروشیمی را می‌گرفتند. در واقع پتروشیمی به عنوان هویت لیگ بسکتبال ایران شناخته می‌شد.
مهران حاتمی خاطرنشان کرد: با این حال امیدوارم باشگاه‌ها بیش از پیش در خصوص سرنوشت تیم‌ها تصمیم بگیرند چرا که زحمات چند ساله برای یک تیم با یک اشتباه از بین می‌رود.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۶ آذر ۱۳۹۹، شماره 3945 ؛ 06 آذر 1399
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۶ آذر ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین