لزوم نگاه جدی به جشنواره فیلم کودک و نوجوان
0 -

مرتضی حسینی ،بازیگر صدا و سیما مطرح کرد:

لزوم نگاه جدی به جشنواره فیلم کودک و نوجوان

لزوم نگاه جدی به جشنواره فیلم کودک و نوجوان
31 مرداد 1398, 12:25 / کد خبر:74240
مرتضی حسینی، بازیگر تلویزیون، معتقد است که اگر بخش ملی جشنواره فیلم کودک و نوجوان توسط مسئولان سینمایی جدی‌تر گرفته شود، بخش بین‌الملل آن نیز قوی‌تر خواهد شد.
به گزارش ایسنا،وی که سال گذشته با فیلم «سوم شخص غایب» ساخته وحید نیکخواه آزاد در جشنواره فیلم کودک و نوجوان حضور داشته یادآور شد: جشنواره امسال اگر چه از جشنواره سال گذشته کم‌تحرک‌تر است اما حضور مردم و خانواده‌ها در سینمای محل اکران نشان می‌دهد که امسال نیز مردم از آن استقبال کرده‌اند.  
حسینی، درباره مزیت برگزاری جشنواره فیلم کودک و نوجوان در فصل تابستان گفت: برگزاری جشنواره در فصل تابستان ازاین‌جهت مناسب است که کودکان  و نوجوانان با خانواده‌های خود می‌توانند به تماشای فیلم‌ها بنشینند البته ممکن است به دلیل چرخش ماه‌ها و تقارن ماه محرم با فصل تابستان، در آینده زمان برگزاری این جشنواره تغییر پیدا کند.
بازیگر سریال «قصه‌های مجید» خاطر نشان کرد: همان‌طور که نقش‌جهان و پل خواجو بخشی از اصفهان هستند، جشنواره فیلم کودک و نوجوان نیز به‌مثابه نماد این شهر است و امیدوارم که  به‌صورت دائمی در اصفهان برگزار شود.حسینی، حمایت از فیلم‌های برگزیده جشنواره فیلم کودک و نوجوان را برای اکران سراسری، آغازی خوب دانست و گفت: اگر فیلم‌سازان بزرگ ما برای شرکت در این جشنواره انگیزه پیدا کنند دوباره به ‌روزهای اوج سینمای کودک باز خواهیم گشت.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸، شماره 3610 ؛ 27 شهریور 1398
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین