حدادی فر: همه باید در یک مسیر قرار بگیریم
0 -

حدادی فر: همه باید در یک مسیر قرار بگیریم

حدادی فر: همه باید در یک مسیر قرار بگیریم
1 شهریور 1398, 11:25 / کد خبر:74287
کاپیتان تیم ذوب آهن گفت: وقتی گل می خوریم همگی مقصر هستیم و همه باید باهم همدل باشیم.
به گزارش خبرنگار ایسنا-منطقه اصفهان، قاسم حدادی فر پس از شکست تیمش برابر سایپا اظهار کرد: خیلی خوب بازی را شروع کردیم و به گل نیز رسیدیم. نیمه دوم اصلا خوب نبودیم و به دلیل عدم تمرکز، اشتباهات فردی زیادی داشتیم و در نهایت بازی برده را باختیم.
وی ادامه داد: خیلی از این اتفاق ناراحت هستیم و باید بیشتر تلاش کنیم. باید نقاط ضعف خود را برطرف کنیم و انشالله هفته های آینده بهتر بازی خواهیم کرد.
حدادی فر در خصوص صحبت های هواداران مبنی بر تهدید محمد نژادمهدی افزود: اصلا این گونه نیست و محمد نژاد مهدی با دروازه بان ما صحبت می کرد و من خود نیز در آن صحنه بودم. وقتی گل می خوریم از نوک حمله مقصر هستیم و همه تقصیر کار هستیم.
وی ادامه داد: هواداران باید صبور باشند و انشالله جواب زحمت های آن ها را خواهیم داد. هفته اول است و اگر این گونه پیش رویم به جایی نخواهیم رسید. همگی باید در یک مسیر باشیم تا موفق شویم.
حدادی فر در ارتباط با داوری و اخراج چراغعلی خاطرنشان کرد: داور بازی بسیاری از صحنه های پنجاه- پنجاه را به تیم سایپا می داد. اگر باختیم به خودمان باختیم، اما داور در برخی صحنه ها روی اعصاب بازیکنان بود.
وی در رابطه با تغییر سعید آذری افزود: آرزو می کنم همه در یک مسیر قرار بگیریم و همدل باشیم و در این خصوص در زمان دیگری صحبت خواهم کرد.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸، شماره 3610 ؛ 27 شهریور 1398
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین