آخرین جزئیات از رسیدگی به پرونده متهمان اقتصادی کارخانه قند نقش‌جهان اصفهان
0 -

آخرین جزئیات از رسیدگی به پرونده متهمان اقتصادی کارخانه قند نقش‌جهان اصفهان

آخرین جزئیات از رسیدگی به پرونده متهمان اقتصادی کارخانه قند نقش‌جهان اصفهان
1 شهریور 1398, 12:18 / کد خبر:74299
رئیس کل دادگستری استان اصفهان با اشاره به بازداشت مدیرعامل کارخانه قند نقش‌جهان و ۲ نفر از همدستان وی، گفت: بعد از صدور کیفرخواست، دادگاه این پرونده برگزار می‌شود.

محمدرضا حبیبی در گفت‌و‌گو با تسنیم در اصفهان با اشاره به دستگیری مدیرعامل کارخانه قند نقش‌جهان اصفهان به اتهام اخلال در نظام اقتصادی اظهار داشت: براساس این پرونده، تاکنون مدیرعامل کارخانه و 2 نفر از همدستان وی شناسایی و دستگیر شده‌اند و اینکه بعد از این، فرد دیگری شناسایی شود مشخص نیست چون اکنون در مرحله‌‌ای نیستیم که در این باره صحبت کنیم و پس از گذشت چند روز و طی کردن مراحل تحقیقات مقدماتی این موضوع مشخص می‌شود.

وی با بیان اینکه این پرونده فعلاً در مرحله تحقیقات مقدماتی قرار دارد،  افزود:  باید تحقیقات پرونده تکمیل شود و به‌محض صادر شدن کیفرخواست، زمان دادگاه مشخص می‌شود.

رئیس کل دادگستری استان اصفهان درباره پیگیری‌های دستگاه قضایی در موضوع احتکار شکر بیان کرد: آن چیزی که تاکنون به پرونده تبدیل شده این مورد اخیر بوده است.

به گزارش تسنیم، روابط عمومی دادگستری کل استان اصفهان شامگاه پنج‌شنبه اعلام کرد: «با تلاش و اقدام سریع و به موقع سربازان گمنام امام زمان (عج) مدیرعامل کارخانه قند نقش جهان اصفهان و دو تن از همکاران وی که به طور گسترده اقدام به عرضه و توزیع خارج از شبکه شکر می‌کردند، شناسایی شده و با صدور قرار قانونی توسط بازپرس رسیدگی کننده بازداشت و روانه زندان شدند.

 بر اساس تحقیقات اولیه به عمل آمده مشخص گردیده که این افراد در چند ماه ابتدایی سال جاری بیش از 4700 تن شکر را با قیمت بالغ بر 1600 تومان بیش از قیمت مصوب با سندسازی و بهره گیری از دلالان عرضه کرده و در مجموع مبلغی بیش از 76 میلیارد ریال به جیب زده‌اند.»


ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸، شماره 3610 ؛ 27 شهریور 1398
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین