نیکبخت: شرایط تیم ملی مثل بازی‌های مقدماتی جام جهانی ۲۰۰۲ شده است

استقلال به دور از حاشیه و هیاهو بازی کرد

نیکبخت: شرایط تیم ملی مثل بازی‌های مقدماتی جام جهانی ۲۰۰۲ شده است

نیکبخت: شرایط تیم ملی مثل بازی‌های مقدماتی جام جهانی ۲۰۰۲ شده است
20 آبان 1399, 09:32 / کد خبر:743187
علیرضا نیکبخت واحدی بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال گفت: بازیکنان استقلال مقابل مس رفسنجان به دور از حاشیه و هیاهو بازی کردند.
علیرضا نیکبخت واحدی ، درباره برتری 2 بر صفر تیم فوتبال استقلال مقابل مس رفسنجان در هفته نخست لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: باید به کادر فنی و بازیکنان استقلال تبریک گفت که با جان و دل بازی کردند، آن هم به دور از حاشیه و هیاهو. بازی اول را نمی‌توان پیش‌بینی کرد آیا استقلال قهرمان می‌شود یا نه اما نمایش قابل قبولی داشت. من به این تیم امیدوارم، تیمی که بدون پنجره بسته بازی را می‌برد، قابل احترام است.
وی افزود: نکته دیگر این بازی، اجرای کارهای تاکتیکی توسط بازیکنان بود. بازیکنان نفرادی کار نمی‌کردند و با کار تیمی دو گل زدند. روی گل اول با همکاری قشنگ بازیکنان، وریا غفوری موفق به گلزنی شد. روی گل دوم هم پاس زیبای قایدی باعث شد که ارسلان مطهری زننده گل دوم باشد.
بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این سؤال که آیا بازیکنان بیشتری از استقلال می‌توانستند به تیم ملی دعوت شوند یا نه، گفت: شرایط تیم ملی خاص است. اکنون زمان محک زدن بازیکنی نیست که تازه می‌خواهد امتحان پس بدهد. هر برد تیم ملی جایگاهش را مستحکم می‌کند. شرایط تیم ملی مثل بازی‌های مقدماتی جام جهانی 2002 شده و به اما و اگر کشیده شده است. با این حال، بازیکنانی از استقلال مستحق دعوت به تیم ملی بودند.
نیکبخت در خصوص دیدار هفته دوم استقلال برابر فولاد خوزستان خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه بازی‌ها بدون تماشاگر است، فرقی نمی‌کند بازی در داخل خانه باشد یا بیرون. فولاد با مربی جوان استقلالی‌اش خوب نشان داده است و استقلال بازی سختی مقابل این تیم دارد.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹، شماره 4021 ؛ 10 اسفند 1399
روزنامه اصفهان امروز یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین