شادی و نشاط، محور اصلی فیلم «بازیوو»
0 -

نشست خبری فیلم بازیوو برگزار شد

شادی و نشاط، محور اصلی فیلم «بازیوو»

شادی و نشاط، محور اصلی فیلم «بازیوو»
2 شهریور 1398, 12:21 / کد خبر:74321
نویسنده فیلم «بازیوو» گفت: قبل از آماده‌سازی ایده فیلم به دنبال این بودیم تا دنیای واقعی را وارد دنیای فانتزی کنیم و باتوجه به این ایده، ورود در دنیای بازی‌ها مطرح شد.

به گزارش ستاد اطلاع‌رسانی سی و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان نشست رسانه‌ای فیلم سینمایی «بازیوو» شامگاه جمعه یکم شهریور در سالن بهمن پردیس سینمایی ساحل با حضور عوامل فیلم و رضا درستکار منتقد جلسه برگزار شد.
امیرحسین قهرایی کارگردان این فیلم در ابتدای جلسه گفت: این فیلم به گروه سنی خردسال تعلق دارد و به بیانی دیگر هدف از ساخت این فیلم ایجاد فضایی شاد و مفرح برای کودکان است.
وی با اشاره به ریتم قابل توجه فیلمنامه «بازیوو» ادامه داد: سکانس به سکانس این فیلم همراه با اتفاقات هیجان‌انگیز است که بیننده را از تماشای فیلم خسته نمی‌کند. این فیلم فضای موزیکال دارد و با اجرای موزیک‌های شاد خواهان تاثیرگذاری مثبت در ذهن کودکان است تا فارغ از اتفاقات و سختی‌های موجود برای آنان شادی را به ارمغان آورد.
همچنین سیدغلامرضا موسوی تهیه‌کننده فیلم «بازیوو» اظهار کرد: این فیلم محصول همه عوامل اجرایی است و اگر هرکدام از عوامل این فیلم نبودند در کار اشکال ایجاد می‌شد.
در ادامه میثم معراجی تهیه‌کننده اجرایی فیلم «بازیوو» تصریح کرد: با اینکه بسیاری از ویژوال‌ها آماده نشده بود به احترام جشنواره مجبور شدیم به سرعت فیلم را اکران کنیم و این فیلم محصول موفق یک کار گروهی است.
سلمان خورشیدی نویسنده فیلم «بازیوو» نیز در بخش دیگری از این نشست عنوان کرد: قبل از آماده‌سازی ایده فیلم به دنبال این بودیم تا دنیای واقعی را وارد دنیای فانتزی کنیم و باتوجه به این ایده، ورود در دنیای بازی‌ها مطرح شد.

وی در پایان یادآور شد: در این فیلم دنیای دیجیتال در تعامل با دنیای واقعی است تا بر محوریت خانواده اتفاقات جذابی در این فیلم رخ دهد و تلاش کردیم اتفاقی متفاوتی را در سینمای کودک رقم بزنیم.

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز یکشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۸، شماره 3613 ؛ 31 شهریور 1398
روزنامه اصفهان امروز یکشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۸
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین