اصفهان میزبان جوانان فعال اجتماعی کشور
0 -

اصفهان میزبان جوانان فعال اجتماعی کشور

اصفهان میزبان جوانان فعال اجتماعی کشور
2 شهریور 1398, 14:25 / کد خبر:74329
اصفهان از اول تا چهارم شهریورماه میزبان جوانان فعال اجتماعی کشور برای شرکت در کارگاه ملی امداد و نجات است.

«نورالدین سهرابی» در گفت و گو با خبرگزاری شبستان از اصفهان با اشاره به نقش سازمان های مردم نهاد جوانان کشور در کمک به سیل زدگان در نوروز امسال گفت: جوانان در قالب تشکل های مردم نهاد برای کمک به سیل زدگان در نوروز امسال به صورت خودجوش وارد عمل شدند که دستاوردهای خوبی در خدمت رسانی داشت.

 

رئیس مجمع سازمان های مردم نهاد جوانان استان اصفهان افزود: با توجه به نقش جوانان در مدیریت بحران، دوره آموزشی برای فعالان سمن های کشور توسط وزارت ورزش و جوانان پیش بینی شد تا اینکه افراد فعال تشکل های جوانان با شرکت در این دوره آموزشی مفاهیم امداد و نجات را فرابگیرند و نقش تخصصی در مدیریت بحران در آینده داشته باشند.

 

سهرابی ادامه داد: کارگاه ملی امداد و نجات از اول تا چهارم شهریورماه به میزبانی استان اصفهان برگزار می شود که از هر استان کشور دو نفر جوان عضو سمن های جوانان در این دوره شرکت می کنند.

 

رئیس مجمع سازمان های مردم نهاد جوانان استان اصفهان با بیان اینکه معاونت ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان، اداره کل ورزش و جوانان و مجمع سازمان های مردم نهاد جوانان استان اصفهان و موسسه ترنم نقش جهان میزبان این دوره هستند، خاطرنشان کرد: جمعیت هلال احمر و اداره کل مدیریت بحران استانداری اصفهان در این برنامه مشارکت دارد.

 

سهرابی اضافه کرد: علاوه بر فعالیت های آموزشی برنامه های گردشگری و فرهنگی نیز برای شرکت کنندگان در این کارگاه ملی پیش بینی شده است.

 

وی با اشاره به اینکه این دوره آموزشی با مشارکت جوانان برگزار می شود، گفت: اعضای سازمان های مردم نهاد جوانان برای برگزاری این دوره برنامه ریزی کرده اند و مشارکت جمعی از جوانان اصفهان موجب برگزاری این فعالیت آموزشی شده است.

 

رئیس مجمع سازمان های مردم نهاد جوانان استان اصفهان نقش جوانان را در رفع نیازهای اجتماعی جامعه مهم برشمرد و اذعان کرد: مسئولان به تلاش ها و ظرفیت جوانان در رفع چالش های کشور توجه کرده اند و در برخی از حوزه ها برون سپاری کار ها و بهره گیری از نظرات جوانان صورت گرفته است.

 

وی اعتماد به جوانان را در گشایش مشکلات موثر دانست و گفت: ۲۰۰ سازمان مردم نهاد جوانان استان اصفهان در حوزه های مختلف فعالیت دارند که بخش زیادی از آن ها تاکنون در عرصه های خاصی ورود پیدا کرده و دستاوردهای خوبی داشته اند.

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز یکشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۸، شماره 3613 ؛ 31 شهریور 1398
روزنامه اصفهان امروز یکشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۸
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین