بایرامی: نباید مغرور شویم، راه سختی در پیش داریم

تعطیلی لیگ برتر اتفاق خوبی نیست

بایرامی: نباید مغرور شویم، راه سختی در پیش داریم

بایرامی: نباید مغرور شویم، راه سختی در پیش داریم
21 آبان 1399, 10:50 / کد خبر:743320
مهرداد بایرامی مهاجم تیم فوتبال نساجی قائمشهر گفت: بابت پیروزی مقابل آلومینیوم اراک نباید مغرور شویم، چون راه سختی در لیگ امسال در پیش داریم.
مهرداد بایرامی، در مورد شروع موفقیت‌آمیز نساجی در فصل جدید لیگ برتر گفت: تمام هدف ما این بود که در بازی اول برنده از زمین بیرون بیاییم. این درست است که در زمین حریف بازی می‌کردیم، ولی هدفی جز برد نداشتیم که خوشبختانه این اتفاق رخ داد. ما بازی بسیار خوبی را انجام دادیم. گرفتن سه امتیاز در اولین بازی قطعاً به تیم ما شخصیت می‌دهد و روحیه بازیکنان را برای بازی‌های بعدی بالا می‌برد. 
وی در پاسخ به این پرسش که «آیا نساجی می‌تواند بهتر از فصل گذشته نتیجه بگیرد؟»، تصریح کرد: شرایط هر فصل متفاوت است و پیش‌بینی هم کار آسانی نیست، ولی ما تلاش می‌کنیم تا بهترین نتایج را بگیریم. هر چند هواداران نساجی هم نمی‌توانند به ورزشگاه بیایند، ولی نیاز به حمایت و انرژی آنها داریم تا فصل خوبی را رقم بزنیم. خوشبختانه اولین بازی را بردیم، ولی نباید مغرور شویم، چون در لیگ امسال راه سختی در پیش داریم.
بایرامی در مورد تعطیلی مسابقات لیگ برتر تصریح کرد: تعطیلی بازی‌ها اتفاق خوبی نیست، خصوصاً بعد از انجام فقط یک بازی. البته این تعطیلی به خاطر تیم ملی است و چاره‌ای هم نیست، ولی امیدوارم تا پایان لیگ زیاد شاهد وقفه در بازی‌ها نباشیم.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز یکشنبه 22 فروردین ۱۴۰۰، شماره 4043 ؛ 22 فروردین 1400
روزنامه اصفهان امروز یکشنبه 22 فروردین ۱۴۰۰
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین