آوازه جشنواره در شهر اصفهان پیچیده است
0 -

شهردار اصفهان در بازدید از ستاد خبری جشنواره

آوازه جشنواره در شهر اصفهان پیچیده است

آوازه جشنواره در شهر اصفهان پیچیده است
2 شهریور 1398, 15:16 / کد خبر:74343
شهردار اصفهان گفت: محور اصلی برنامه های جنبی، مدیریت شهر اصفهان است و تمام اتفاقاتی که در جشنواره رقم می‌خورد قابل مشاهده و اقتصاد فرهنگ حول محور جشنواره شکل گرفته است.
به گزارش ستاد اطلاع رسانی سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان؛ قدرت الله نوروزی، شهردار اصفهان در بازدید از ستاد خبری جشنواره ضمن تشکر از تیم خبری اظهار کرد: امسال سومین سالی است که جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان در شهر اصفهان دائمی شده و معتقدیم این جشنواره می‌تواند یک برند برای ایران باشد و خوشبختانه سطح کار به گونه‌ای است که این برند تحقق پیدا خواهد کرد.
وی با بیان اینکه آوازه جشنواره در شهر اصفهان پیچیده است، تصریح کرد: با بررسی و مقایسه هایی که صورت گرفت متوجه شدیم با تیم و نگاه جدید فضایی پویاتر در جشنواره حاکم شده و امیدواریم سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان دستاوردهای خوبی برای کودکان، نوجوانان و شهر اصفهان داشته باشد.
شهردار اصفهان با اشاره به اکران فیلم های جشنواره در سینما بهمن خوراسگان، ادامه داد: هم اکنون سالن سینما آفتاب در منطقه یازده شهرداری اصفهان در حال تکمیل است و سیاست کلی شهرداری ساخت سینما با مشارکت بخش خصوصی در دیگر مناطق محروم شهر است.
نوروزی افزود: طی دو سال گذشته سینماهای سطح شهر افزایش پیدا کرده و در سی و دومین جشنواره فیلم کودک و نوجوان جشنواره، سینماسیار ابتکار بسیار خلاقانه‌ای است که در تمام مناطق شهر فعال است و کودکان حصه و منطقه 10درگیر جشنواره هستند و نگاه ما این است که امکانات فرهنگی عادلانه توزیع شود و در این راستا حرکت خواهیم کرد.
وی تصریح کرد: محور اصلی برنامه های جنبی، مدیریت شهر اصفهان است و تمام اتفاقاتی که در جشنواره رقم می‌خورد قابل مشاهده و اقتصاد فرهنگ حول محور جشنواره شکل گرفته است.
شهردار اصفهان با اشاره به شعار جشنواره، گفت: «تحقق رویای کودکان سیل زده» تنها یک شعار نبود و با اکران فیلم ها در 143 منطقه سیل زده و حضور کودکان سیل زده در افتتاحیه باعث دیده شدن و تحقق رویای کودکانه آنها بود.وروزی ادامه داد: تغییر و تفاوت در جشنواره مشهود است و روند صعودی ارتقا سطح ها وجود دارد
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸، شماره 3610 ؛ 27 شهریور 1398
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین