برنامه اصلی بانک سپه حمایت از واحدهای تولیدی است
0 -

مدیرعامل بانک سپه:

برنامه اصلی بانک سپه حمایت از واحدهای تولیدی است

برنامه اصلی بانک سپه حمایت از واحدهای تولیدی است
2 شهریور 1398, 17:29 / کد خبر:74352
مدیرعامل بانک سپه با بیان این‌که مشتریان وفادار سرمایه اصلی بانک هستند گفت: برنامه اصلی بانک سپه حمایت از واحدهای تولیدی است.

به گزارش تسنیم، محمدکاظم چقازردی در مراسم تجلیل از مشتریان ارزنده بانک که با حضور اعضای هیئت‌مدیره، مدیران امور و مشتریان برگزیده بانک برگزار شد اظهار داشت: طی نزدیک به یک قرن خدمات ارزنده بانک سپه آنچه که بانک را در فراز و نشیب‌ها و سختی‌ها حفظ کرد، وفاداری مشتریان بوده است.

مدیرعامل بانک سپه خاطرنشان کرد: مدیران در گذر زمان متناسب با مسئولیت‌های خود خدمت کرده و به افتخار بازنشستگی می‌رسند لیکن آنچه ماندگار است بانک و مشتریان بانک است، لذا برای بانک بسیار مهم است که مشتریان، بانک سپه را بانک خود بدانند.

رئیس هیئت‌مدیره با اشاره به تجربه متراکم موجود در بانک سپه؛ عامل اعتلای بانک را وجود نیروهای خوب مدیریتی و نیروی انسانی توانمند و پاک دست دانست و تصریح کرد: لازم است مدیران زنجیره تعاملی با مشتریان را حفظ و تداوم بخشند.

چقازردی ضمن بیان موفقیت‌های بانک سپه در شاخص‌های مختلف اظهار داشت: بانک سپه با وجود فراز و نشیب‌های فراوان امروز هم در فعالیت‌های ارزی و هم در سایر فعالیت‌ها و شاخص‌های بانکی در ردیف بانک‌های درجه اول کشور قرار دارد و در هر استان حداقل یک پروژه بزرگ با مشارکت این بانک انجام شده است.

مدیرعامل بانک سپه بر لزوم بازنگری در عملکرد بانک و دریافت بازخوردها به منظور تعامل بهتر و بیشتر با مشتریان تأکید و تصریح کرد: خواسته‌های مشتریان در برخی موارد با توجه به شرایط اقتصادی کشور و قوانین و مقررات بانک نیاز به تعدیلاتی دارد ولی آنچه مهم است این‌که مشتریان احساس نکنند بانک نمی‌خواهد مشکل آن‌ها را حل کند.

چقازردی گفت: مدیران بانک باید بدانند اصل مهم حفظ مشتریان است.

رئیس هیئت‌مدیره با اشاره به اهمیت واحدهای کوچک و متوسط در اقتصاد کشور خاطرنشان کرد: حفظ تمام مشتریان در تمام رده‌ها برای بانک مهم است و مدیران باید با اهتمام ویژه به این موضوع توجه کنند.

چقازردی بر ضرورت شناخت صحیح از شرایط و مشکلات مشتریان توسط بانک و مدیران آن تأکید کرد و گفت: بعد از شناخت کامل از وضعیت مشتری برای حل مشکلات آن‌ها و تأمین سرمایه در گردش واحدهای تولیدی اقدام شود.

او افزود: اعتبار سنجی صحیح پروژه‌ها بسیار حائز اهمیت است زیرا تزریق پول به جای نادرست هم به بانک آسیب می‌زند و هم به مشتری.

مدیرعامل بانک سپه با اشاره به ارزش بالای شرکت سرمایه‌گذاری امید خاطرنشان کرد: شرکت سرمایه‌گذاری امید در حال حاضر صاحب پرتفوی معدنی سه معدن بی‌نظیر در کشور و هلدینگ نیروگاهی و متشکل از چندین شرکت زیرمجموعه است که بر اساس تکلیف قانونی در برنامه واگذاری قرار گرفته و وجوه حاصل از فروش شرکت سرمایه‌گذاری امید ضمن بهبود ساختار سرمایه و سود انباشته بانک، موجب افزایش نقدینگی و توانایی بانک برای حمایت از فعالان اقتصادی در بخش‌های مختلف خواهد شد.

مدیرعامل بانک سپه اظهار امیدواری کرد این بانک به‌رغم مسئولیت بزرگ پروژه ادغام و افزایش سهم منابع بانک به حدود 20 درصد از کل منابع نظام بانکی کشور، با تکیه بر وفاداری مشتریان ارزنده خود و برنامه‌ریزی لازم، افق چشم‌انداز 20 ساله خود را حضور در جمع بانک‌های بزرگ و کارآمد دنیا قرار داده است.

او در خاتمه این نشست صمیمی و توجه به بیان مشکلات و درخواست‌های مدیران شرکت‌های بزرگ، از حسن وفاداری و اعتماد آن‌ها به بانک سپه و تقویت تعاملات، با اهدای لوح تقدیر قدردانی کرد.

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸، شماره 3612 ؛ 30 شهریور 1398
روزنامه اصفهان امروز شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین