تردد روان در اکثر محورها/ ترددها کاهش داشته است

سرهنگ شیرانی تشریح کرد

تردد روان در اکثر محورها/ ترددها کاهش داشته است

تردد روان در اکثر محورها/ ترددها کاهش داشته است
1 آذر 1399, 11:49 / کد خبر:744116
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا از کاهش ترددها در اکثر محورهای کشور خبر داد وگفت: به دلیل بارش باران و لغزنده بودن معابر و همچنین عدم توجه به جلو شاهد دوتصادف زنجیره ای بوده ایم.

سرهنگ احمد شیرانی اظهار داشت: وضعیت جوی اکثر محورهای استان‌ها دارای بارندگی و البته بدون مشکل است.

وی افزود: در برخی راه‌های کوهستانی گاهاً بارش پراکنده برف گزارش شده است و به همین منظور توصیه می‌شود که رانندگان مقررات کامل را رعایت کنند.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا تصریح کرد: حجم تردد در جاده‌ها نشان از کاهش ترددها دارد و ما پیش بینی می‌کنیم با اجرای محدودیت‌های سراسری توسط مردم، ا ین ترددها کمتر هم بشود.

شیرانی خاطرنشان کرد: ساعت ۱:۱۰ امروز در منطقه ۱۹ تهران (بلوار تندگویان) یک فقره تصادف بین دو دستگاه اتوبوس اسکانیا به دلیل عدم توجه به جلو رخ داد که دو نفر مجروح شدند. همچنین در ساعت ۲۳:۵۰، ۳۰ آبان در استان قزوین محور قزوین- زنجان ۱۰ دستگاه خودرو با هم برخورد می‌کنند که دلیل آن لغزنده بودن مسیر راه به دلیل بارش باران بوده است که البته در این تصادف اگر فاصله طولی رعایت می‌شد و رانندگان از سرعت مطمئنه استفاده می‌کردند، شاهد چنین تصادفی نبودیم.

وی با اشاره به تصادف بلوار تندگویان گفت: این تصادف به صورت زنجیره‌ای بوده اما تصادف اول بین اتوبوس و وانت رخ داده و دقایقی بعد اتوبوسی برای بردن مسافران اعزام می‌شود که در محل توقف می‌کند که در این حین اتوبوس سوم در مسیر حرکت به اتوبوس دوم برخورد کرده و این تصادف زنجیره‌ای را پدید می‌آورند.

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹، شماره 3951 ؛ 13 آذر 1399
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین