سعیدی: ۵۵ درصد بودجه خود را دریافت کرده‌ایم ولی صددرصد بودجه فدراسیون‌ها را می‌دهیم

سعیدی: ۵۵ درصد بودجه خود را دریافت کرده‌ایم ولی صددرصد بودجه فدراسیون‌ها را می‌دهیم

سعیدی: ۵۵ درصد بودجه خود را دریافت کرده‌ایم ولی صددرصد بودجه فدراسیون‌ها را می‌دهیم
1 آذر 1399, 12:30 / کد خبر:744120
دبیرکل کمیته ملی المپیک گفت: کمیته تاکنون ۵۵ درصد بودجه خود را دریافت کرده ولی به لحاظ نگاه حمایتی که به فدراسیون‌ها داریم، تعهد خود را به صورت صددرصد برای آنها انجام می‌دهیم.
کیکاووس سعیدی ، در خصوص نشست هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک، اظهار داشت: نشست هیئت اجرایی فردا (یکشنبه) به خاطر شرایط موجود کرونا برگزار نمی‌شود. این نشست یا هفته آینده و یا هفته بعد از آن برگزار خواهد. برای نشست فردا هنوز دستور جلسه‌ای اعلام نشده بود و برای نشست بعدی متناسب با درخواست‌ها دستور جلسه را اعلام‌خواهیم کرد.
دبیرکل کمیته ملی المپیک در خصوص تامین اعتبار برای پرداخت مرحله چهارم بودجه فدراسیون‌ها گفت: آمادگی‌های لازم برای تامین اعتبار انجام شده است و منتظر گزارش فدراسیون‌ها از مرحله بودجه قبلی هستیم. اگر گزارش‌ها به دستمان برسد از همین آذر ماه آمادگی پرداخت 25 درصد پایانی بودجه را داریم و با این پرداخت صددرصد تعهد خود را به فدراسیون‌ها پیش از سه ماه پایانی سال انجام می‌دهیم.
وی تاکید کرد: کمیته ملی المپیک تاکنون 55 درصد بودجه خود را دریافت کرده ولی به لحاظ نگاه حمایتی که به فدراسیون‌ها داریم و دغدغه‌ای که در این بخش وجود دارد، تعهد خود را به صورت صددرصد برای آنها انجام می‌دهیم.
سعیدی در پاسخ به این سوال که آیا ممکن است بیش از بودجه مصوب هم به فدراسیونی کمک کنید، گفت: کشتی و بسکتبال و برخی از رشته‌ها کمک‌های دیگری خارج از بودجه مصوب به عنوان اعتبار کمکی دریافت کردند. فدراسیون‌های دیگر هم درخواست دادند که آنها را هم بررسی خواهیم کرد.
سعیدی در پاسخ به این سوال که آیا برای تامین هزینه‌های بالای تست‌هایpcr به فدراسیون‌ها کمک خواهید کرد، افزود: خیر در این زمینه ردیفی را در کمیته ملی المپیک نداریم.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹، شماره 3948 ؛ 10 آذر 1399
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین