محمدزاده: VAR برای فوتبال ایران از نان شب هم واجب‌تر است

اشتباهات داوری نبود الان صدرنشین بودیم

محمدزاده: VAR برای فوتبال ایران از نان شب هم واجب‌تر است

محمدزاده: VAR برای فوتبال ایران از نان شب هم واجب‌تر است
1 آذر 1399, 13:57 / کد خبر:744141
وحید محمدزاده مدافع تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: فوتبال ایران به VAR نیاز دارد و امیدوارم این تکنولوژی به فوتبال‌مان وارد شود.
وحید محمدزاده ، در مورد بازی تیمش برابر ماشین‌سازی که با تساوی به پایان رسید، گفت: ما اگر 10 نفره نمی‌شدیم قطعاً این بازی را با اختلاف گل بالا می‌بردیم، ولی متأسفانه با اشتباه داور شرایط سختی برای ذوب‌آهن رقم خورد. در دقیقه یک این اشتباه تیم ما را 10 نفره کرد، آنهم در حالی که همه کارشناسان داوری هم گفتند که هیچ برخوردی در آن صحنه رخ نداد. من به داور هم گفتم که برخوردی صورت نگرفت، ولی نظرش این بود که من روی بازیکن ماشین‌سازی خطا کردم و باید اخراج شوم.

وی ادامه داد: اشتباهات داوری در دو بازی باعث شد تا چهار امتیاز از دست بدهیم. اگر این چهار امتیاز را می‌گرفتیم الان صدرنشین بودیم. بازی بعدی ما هم برابر پیکان است و می‌توانستیم با شکست دادن این تیم 9 امتیازی شویم. ما امسال تیم خوبی داریم، ولی این ناراحت‌کننده است که در همین ابتدای بازی‌ها چهار امتیاز از ما گرفته شد. می‌گویند سالی که نکوست از بهارش پیداست. امیدوارم در بازی‌های بعدی این اشتباهات علیه ما نباشد.
مدافع تیم فوتبال ذوب‌آهن در پایان تصریح کرد: باید در مورد اشتباهات داوری فکری اساسی شود. من معتقدم فوتبال ایران به VAR نیاز دارد و امیدوارم این تکنولوژی به فوتبال ما هم وارد شود. حتی اگر شرایط برای آوردن VAR سخت است بهتر است با همین تصاویر تلویزیونی که برای مردم پخش می‌شود، اشتباهات تأثیرگذار داوران را اصلاح کنند تا تیمی بابت این موضوع لطمه نبیند.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹، شماره 3951 ؛ 13 آذر 1399
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین