کاوه: یزدانی و قاسمپور کشتی‌گیران منظمی هستند، نگران وضعیت آمادگی‌شان نیستیم

کاوه: یزدانی و قاسمپور کشتی‌گیران منظمی هستند، نگران وضعیت آمادگی‌شان نیستیم

کاوه: یزدانی و قاسمپور کشتی‌گیران منظمی هستند، نگران وضعیت آمادگی‌شان نیستیم
2 آذر 1399, 10:29 / کد خبر:744233
مدیر تیم‌های ملی کشتی آزاد گفت: حسن یزدانی و کامران قاسمپور کشتی‌گیران منظمی هستند که زندگی قهرمانی دارند بنابراین در مورد بحث آمادگی شان برای حضور در جام جهانی نگرانی نداریم.
محسن کاوه  در مورد وضعیتش بعد از ابتلا به کرونا اظهار داشت: یک روز از مدت قرنطینه‌ام مانده و دیگر دوره ناقل بودنم تمام خواهد شد. خداراشکر وضعیتم خوب است و مشکلی ندارم.
وی در مورد تصمیم به اعزام 4 کشتی گیر آزاد و فرنگی به جام جهانی صربستان تاکید کرد: در این مورد نظر سرمربیان تیم ملی خواسته شد و آنها این نفرات را پیشنهاد دادند. این یک مسابقه هم هنوز در مورد برگزاری‌اش شک و شبهه وجود دارد و تصمیم گرفته شد این‌ها نمایندگان کشتی ایران در جام جهانی باشند. به نظر شخصی من، خیلی هم بحث نتیجه و این موضوعات مطرح نیست و صرفا حضور در جام جهانی مد نظر است.
کاوه در مورد اینکه آیا برای این نفرات اردوی آماده سازی تشکیل خواهد شد، گفت: به خاطر ابتلا به کرونا این مدت در فدراسیون نبودم، بعد از پایان مدت قرنطینه ام به موضوع خواهیم پرداخت. البته بحث لیگ و قراردادهایی که بچه ها با باشگاه‌های‌شان دارند هم مطرح هست. ضمن اینکه حسن یزدانی و کامران قاسمپور کشتی‌گیران منظمی هستند که زندگی قهرمانی دارند و این خیلی مهم است.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز یکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹، شماره 3947 ؛ 09 آذر 1399
روزنامه اصفهان امروز یکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین