مل مل پیشتاز برنامه های جشنواره کودک در اصفهان

مل مل پیشتاز برنامه های جشنواره کودک در اصفهان

مل مل پیشتاز برنامه های جشنواره کودک در اصفهان
4 شهریور 1398, 17:45 / کد خبر:74434
برنامه تلویزیونی مل مل رکورد تولید و پخش ویژه برنامه سی ودومین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان را در اصفهان کسب کرد.

به گزارش ستاد اطلاع رسانی سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان؛ این برنامه تلویزیونی کودک در هفت روز پوشش زنده رویدادهای سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان با رکورد 760 دقیقه تولید و پخش ویژه برنامه پیشتاز حضور رسانه ای در جشنواره 98 شد.

برنامه مل مل با دو محور محتوایی معرفی و تحلیل کودکانه فیلم‌های شرکت کننده در جشنواره همچنین تشویق مخاطبان کودک به نقد و تحلیل آنچه از رسانه ها بخصوص سینما دریافت می کنند در این دوره از جشنواره کودک در شهر اصفهان لحظاتی لذت بخش و جذاب کودکانه برای کودکان ونوجوانان اصفهانی رقم زد.

در طول پخش زنده روزانه این مجموعه در این رویداد بین المللی هر روز یکی از فیلم های سینمایی، بلند داستانی و کوتاه معرفی شد و بخشی از عوامل اصلی هر اثر نیز بعنوان مهمان در مورد محتوای فیلم‌ها و محورهای محتوایی برنامه به گپ و گفت نشستند و نخستین  بار هم بخش‌هایی از فیلم ها در خلال برنامه از شبکه کودک پخش شد.

مجموعه تلویزیونی مل مل به تهیه کنندگی و کارگردانی محمود سلامیان و با اجرای فاطمه امینی و عروسک مل مل از 28 مرداد تا چهار شهریور از شهر اصفهان در شبکه کودک سیما پخش شد.

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۲۴تیر ۱۳۹۹، شماره 3837 ؛ 24 تیر 1399
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۲۴تیر ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین