نصیرزاده: امور مرتبط با ورزش در باشگاه تراکتور کاملاً بر عهده من است

اختلافات با زنوزی سوء تفاهم بود و حل شد

نصیرزاده: امور مرتبط با ورزش در باشگاه تراکتور کاملاً بر عهده من است

نصیرزاده: امور مرتبط با ورزش در باشگاه تراکتور کاملاً بر عهده من است
3 آذر 1399, 10:42 / کد خبر:744362
معاون ورزشی جدید باشگاه تراکتور گفت: قرار است تمام امور مرتبط با ورزش در باشگاه تراکتور توسط من اداره شود.
هوشنگ نصیرزاده  درباره انتخابش به‌ عنوان معاون ورزشی باشگاه تراکتور اظهار داشت: ما یک هلدینگ داریم که آن تشکیلات را یک مدیرعامل طبق قانون تجارت کنترل می‌کند. یکی از زیر مجموعه‌های آن هلدینگ، باشگاه‌های ورزشی است که قرار شد تمام امور ورزشی توسط بنده کنترل و اداره شود و نمایندگی باشگاه تراکتور در فدراسیون و نهادهای مرتبط با ورزش بر عهده من خواهد بود. مکاتبات مرتبط با فدراسیون و واحدهای زیر مجموعه آن توسط من ارسال می‌شود. قرار ما این بود مجموعه‌ نفراتی که تازه به تراکتور آمده با ساختار جدید به طور کامل به دنبال رونق کسب و کار و درآمدزایی باشد و امور مرتبط با ورزش کاملا به بنده سپرده شده است.
«در طی سه سال گذشته مدیران زیادی در باشگاه تراکتور رفت و آمد داشتند و این نگرانی در بین هواداران باشگاه وجود دارد که تیم مدیریتی جدید نیز به سرنوشت آن‌ها دچار شود». وی در واکنش به طرح این سوال گفت: مدیران دولتی که من هم جزو آن‌ها هستم و 33 سال در وزارت نفت بودم، باید این هوشمندی را داشته باشیم که در حال کار کردن در یک مجموعه خصوصی هستیم. در این واحدها که مالک حضور دارد، مدیرعامل نمی‌تواند شبیه اداره باشگاه‌های دولتی احساس اختیار مطلق داشته باشد و نباید بدون کسب اجازه از مالک باشگاه مبالغ قرارداد بازیکنان را نجومی ببندد. به همین دلیل وقتی یک نفر از جیب خود خرج می‌کند، برای اینکه بپرسیم در جیب او چقدر پول است باید با وی مشورت کنیم. در چهار باشگاه تراکتور، ماشین‌سازی، شهر خودرو و نساجی، مالک حضور فیزیکی دارد و مخارج باید با اجازه آن‌ها انجام شود و تعهدات هزینه و قراردادی با اجازه مالک باشد. نمی‌توان پشت درهای بسته بدون مشورت مالک قراردادهای میلیاردی بست و بعد بگوییم آن مبالغ را پرداخت کند.

معاون ورزشی باشگاه تراکتور در مورد شرایط این تیم در لیگ برتر و اهداف این باشگاه نیز توضیح داد: الان همه تیم‌ها جا نیفتادند و این یک واقعیت است.  همیشه در لیگ ایران تا هفته پنجم ممکن است نتایج کاذب حاصل شود، ولی از هفته پنجم به بعد همه تیم‌ها شکل واقعی خود را پیدا می‌کنند. ما تیمی پر مهره هستیم که تلفیق تجربه و جوانی را با هم داریم که این‌ها می‌تواند در بحران یک تیم را نجات دهند.
نصیرزاده در خصوص اینکه فصل گذشته و در زمان جدایی از باشگاه ماشین‌سازی اختلافاتی با زنوزی داشت و حتی اتهاماتی از سوی مالک باشگاه تراکتور به او زده شد اما اکنون دوباره با مالک باشگاه تراکتور همکاری می‌کند، گفت: آن صحبت‌ها کلا سوءتفاهم بود و طرفین متوجه شدند که موضوع باید حل شود و الان برای کار کردن با هم مشکلی نداریم.
وی در پاسخ به این پرسش که بحث اصلاح قرارداد برخی بازیکنان تراکتور در روزهای گذشته مطرح شده است و آیا تیم مدیریتی جدید باشگاه نیز به دنبال اصلاح قراردادها خواهد بود؟ عنوان کرد: این موضوع اصلاح قرارداد در بارسلونا و در بسیاری از تیم‌های ایتالیایی اتفاق افتاده است. در باشگاه‌های ایرانی هم ممکن است اصلاح قرارداد داشته باشیم. حتی در اروپا از برخی بازیکنان خواسته شده به دلیلی تعطیلی بیش از حد مسابقات، نارضایتی اسپانسرها، نبود تماشاگران و بلیت فروشی درآمد باشگاه‌ها را به نصف رسانده است و به همین دلیل در معتبرترین باشگاه‌های جهان هم به دلیل زیان 10 میلیارد یورویی، قرارداد بازیکنان را کاهش دادند، اما ما می‌دانیم که نباید بازیکنان خودمان را نگران کنیم چون آن‌ها سرمایه باشگاه‌ هستند و برای خوشحالی هواداران شب و روز در حال تمرینات فشرده و تحمل سختی هستند و ما برای زحمات آن‌ها ارزش قائل هستیم.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه 2 بهمن ۱۳۹۹، شماره 3992 ؛ 02 بهمن 1399
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه 2 بهمن ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین