شاه‌علی‌دوست: خاطرات خوبی از بازی در سایپا دارم/ انتخاب فاضلی هوشمندانه بود

شاه‌علی‌دوست: خاطرات خوبی از بازی در سایپا دارم/ انتخاب فاضلی هوشمندانه بود

شاه‌علی‌دوست: خاطرات خوبی از بازی در سایپا دارم/ انتخاب فاضلی هوشمندانه بود
3 آذر 1399, 10:47 / کد خبر:744363
روزبه شاه‌علی‌دوست هافبک تیم فوتبال نساجی قائوشهر گفت: از بازی در سایپا خاطرات خوبی دارم و تلاش می‌کنم بهترین بازی را برابر این تیم انجام دهم.
روزبه شاه‌علی‌دوست ، در خصوص شرایط فعلی نساجی و کسب چهار امتیاز از دو بازی گذشته گفت: ما تمرینات را خیلی به موقع شروع کردیم و حتی تاخیر در شروع بازی‌های لیگ برتر هم اتفاق خوبی برای نساجی نبود چون دوست داشتیم لیگ به موقع شروع شود. ما در بازی اول نتیجه خوبی گرفتیم و اگر در بازی با تراکتور هم اشتباه داوری به ضرر نساجی نبود، الان شش امتیاز داشتیم. ما هنوز در اول راه هستیم و باید تلاش کنیم تا نتایج خوبی بگیریم، مهم این که خیلی خوب روی هدف‌مان تمرکز کنیم و نتایج خوبی بگیریم.
وی در ارتبط با بازی بعدی تیمش برابر سایپا و اینکه قرار است در هفته سوم لیگ برتر برابر تیم سابقش قرار بگیرد، تاکید کرد: من سال‌ها در سایپا حضور داشتم و خاطرات خوبی از بازی در این تیم دارم. به هر حال قسمت نبود در این تیم بمانم و حالا در نساجی هستم و از این بابت خیلی خوشحالم. مطمئناً تلاش می‌کنم تا در بازی با سایپا بهترین بازی را انجام دهم و برای موفقیت نساجی تلاش کنم. در این مدت هم هواداران نساجی که درک و شعور بالایی دارند، سعی کردند در این تیم زودتر جا بیفتم و به تیمم کمک کنم.
شاه‌علی‌دوست در خصوص کار کردن با وحید فاضلی که برای اولین بار در لیگ برتر به عنوان سرمربی فعالیت می‌کند، تصریح کرد: این درست است که فاضلی در لیگ سرمربی نبوده ولی در تیم‌هایی که بوده همیشه اختیارات زیادی داشته است. باشگاه نساجی بعد از جدایی محمود فکری انتخاب هوشمندانه‌ای انجام داد و به‌جای اینکه تصمیم احساسی بگیرد یک تصمیم منطقی گرفت. فاضلی با بازیکنان رابطه خوبی دارد و همه ما دست به دست هم داده‌ایم تا نتایج خوبی بگیریم.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۹، شماره 3996 ؛ 07 بهمن 1399
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین