علی افضل : شمسایی رییس فوتسال ایران است و از همه چیز با خبر!

برای فوتسال ارزش قائل نیستند

علی افضل : شمسایی رییس فوتسال ایران است و از همه چیز با خبر!

علی افضل : شمسایی رییس فوتسال ایران است و از همه چیز با خبر!
3 آذر 1399, 11:38 / کد خبر:744368
سرمربی تیم فوتسال مس سونگون گفت: قراردادی با مس سونگون نداشتم و تنها با آقای نجفی صحبت کردم، هدف من کمک به تیم بود. بدون هیچ هزینه‌ای کار کردم و قهرمان شدم الان هم منتظرم ببینم دوستان چه تصمیمی می‌گیرند. خوشحال می‌شوم امسال در فوتسال نباشم و هرکس هم جای من آمد آرزوی موفقیت برایش دارم.
علی افضل  در رابطه با شروع لیگ برتر فوتسال، اظهار کرد: فکر می‌کنم مسئول کمیته فوتسال و ستاد مبارزه با کرونا موافق با برگزاری مسابقات نیستند، ما هم پیرو دستور آن‌ها هستیم و هر زمانی بگویند که می‌خواهند مسابقات را برگزار کنند، تمرینات را شروع می‌کنیم.
وی با بیان اینکه برای فوتسال ارزش قائل نیستند، ادامه داد: اگر برای فوتسال ارزش قائل بودند مانند دیگر رشته‌ها مسابقات را برگزار می‌کردند.
سرمربی تیم فوتسال مس سونگون با بیان اینکه مربی‌ها و بازیکنان فوتسال اکثراً در آمد خاصی ندارند، تصریح کرد: دل آن‌ها به این قراردادی که با باشگاه‌ها می‌بندند خوش است تا آن را صرف خرج زندگی کنند.
افضل در خصوص صحبت‌های وحید شمسایی که ادعا کرده است مدیری با برخی از افراد در ارتباط بوده تا آنها را برای برگزار نشدن لیگ برتر فوتسال تشویق کند، خاطر نشان کرد: باید از خود وحید شمسایی سوال کنید که آن مدیر چه شخصی است، ما که نقشی در فوتسال نداریم که بخواهند تماس بگیرند. شمسایی رئیس فوتسال ایران هست و او از همه چیز خبر دارد.

اگر در مس سونگون برکنارم کردند از این مسئله استقبال می‌کنم

وی با اشاره به اینکه اگر در مس سونگون برکنارم کردند از این مسئله استقبال می‌کنم، گفت: رسانه‌ای که خبر از احتمال برکناری من داده، همیشه به من لطف داشته است و زمانی که قهرمانی لیگ برتر فوتسال را به دست آوردیم از ما حمایت کرد و در حال حاضر هم در بحث برکناری ما دارد حمایت می‌کند؛ خوشحالم که دوستان از برکناری من خوشحال می‌شوند.
سرمربی تیم فوتسال مس سونگون، افزود: با برکناری من از تیم فوتسال مس سونگون اتفاقی رخ نمی‌دهد و من هم می‌توانم به زندگی خود برسم.
افضل در رابطه با تعویض مدیرعامل، تصریح کرد: کاری به مدیرعامل و وظایف مدیریتی نداریم و کار خودمان را در تیم انجام می‌دهیم، مدیر عامل مس صلاح بداند ما کمک می‌کنیم. مس سونگون شرکت بزرگی است و مدیرعامل و تشکیلات دارد و تصمیمی که بگیرند ما تابع هستیم. اگر به من نیاز داشته باشند تمایل به همکاری دارم اگر هم نداشته باشند که هیچ.
وی اضافه کرد: قراردادی با مس سونگون نداشتم و تنها با آقای نجفی صحبت کردم، هدف من کمک به تیم بود. بدون هیچ هزینه‌ای کار کردم و قهرمان شدم الان هم منتظرم ببینم دوستان چه تصمیمی می‌گیرند. خوشحال می‌شوم امسال در فوتسال نباشم و هرکس هم جای من آمد آرزوی موفقیت برایش دارم.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه 2 بهمن ۱۳۹۹، شماره 3992 ؛ 02 بهمن 1399
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه 2 بهمن ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین