طاهری: چیزی کسب نکردم که آرام بگیرم

تنها مدال جهانی و المپیک راضی‌ام می‌کند

طاهری: چیزی کسب نکردم که آرام بگیرم

طاهری: چیزی کسب نکردم که آرام بگیرم
3 آذر 1399, 11:48 / کد خبر:744375
نفر اول سنگین وزن انتخابی تیم ملی کشتی گفت: معلوم بود جهانی در این شرایط برگزار نمی‌شود، من هم چیزی هنوز کسب نکرده‌ام که آرام بگیرم.
امین طاهری در مورد ابتلایش به کرونا اظهار داشت: خوشبختانه مشکل تنفسی ندارم و وقتی تستم مثبت شد، اسکن ریه دادم که به ریه‌ام آسیب نرسیده و فقط بدن درد شدید دارم.
وی در مورد اینکه قبلا گفته بود بعد از لیگ دچار بیماری شده، ادامه داد: من بعد از لیگ احساس کردم کرونا گرفتم و بدن درد شدید هم داشتم. اسفند ماه هم همین حالت‌ها را تجربه کردم و این دفعه سوم است که با این وضعیت روبه رو می‌شوم و البته این بار تست هم دادم که مثبت بود.
این مدعی سنگین وزن کشتی آزاد که در مسابقات انتخابی روز 15 آبان اول شده بود، در مورد لغو مسابقات جهانی گفت: قابل پیش‌بینی بود که مسابقه برگزار نشود. به نظر من جام جهانی هم هرگز اعتبار و ارزش جهانی را ندارد. مشکلی با لغو جهانی ندارم، قطعا تمریناتم را بعد از بهبودی از کرونا سفت و سخت تر از قبل دنبال می‌کنم، خیلی جدی تر، بابرنامه تر، باهدف تر و باانگیزه بیشتر تمرین خواهم کرد چون هنوز چیزی کسب نکردم که بخواهد آرامم کند. تنها رسیدن به مدال جهانی و المپیک است که می‌تواند من را راضی کند.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه 2 بهمن ۱۳۹۹، شماره 3992 ؛ 02 بهمن 1399
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه 2 بهمن ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین