آذری: با حاشیه‌هایی که برایمان درست می‌کنند مبارزه می‌کنیم

در هفته دوم لیگ توقف نمی‌کنیم

آذری: با حاشیه‌هایی که برایمان درست می‌کنند مبارزه می‌کنیم

آذری: با حاشیه‌هایی که برایمان درست می‌کنند مبارزه می‌کنیم
3 آذر 1399, 12:56 / کد خبر:744389
مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان گفت: تیم ما حاشیه ندارد، اما برایمان حاشیه درست می‌کنند.
سعید آذری در مورد موضوع اعتراض باشگاه فولاد خوزستان به حواشی پیش‌آمده در بازی این تیم مقابل استقلال، اظهار داشت: کار‌های اداری و آیین‌نامه‌ای مربوط به بازی با تیم استقلال را انجام دادیم و دیگر آن را به فراموشی سپردیم. از امروز تمرکز تیم ما روی بازی بعدی است.
وی در مورد حواشی که اغلب در بازی‌های تیمش رخ می‌دهد تصریح کرد: ما حواشی را تمامش کردیم. ما حاشیه نداریم، اما وقتی حاشیه درست می‌کنند با آن مبارزه می‌کنیم. به هر حال این حواشی تنها برای باشگاه ما نیست بلکه برای همه باشگاه‌ها هست. از این رو، بحث باشگاه استقلال را فراموش می‌کنیم و تمرکزمان روی بازی بعدی با تیم گل‌گهر سیرجان است.
مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان در مورد این که رفتار محمود فکری شاید ناشی از فشار شکست در این بازی بود تاکید کرد: می‌تواند تمام این فشار‌ها روی هم انباشته شود، اما فوتبال داخل زمین انجام می‌شود و نتیجه هم همانجا رقم می‌خورد. همه چیز از امروز به فراموشی سپرده می‌شود و از امروز تمرکزمان روی بازی بعدی است. باید برای ادامه لیگ آماده شویم و در هفته دوم توقف نمی‌کنیم.
آذری در مورد اخراج یکی از اعضای کادرفنی تیم فولاد و احتمال تکرار چنین رفتار‌هایی از سوی کادرفنی در طول فصل خاطرنشان کرد: اصلاً به این چیز‌ها فکر نمی‌کنیم؛ ان‌شاءالله از این پس همه چیز کنترل می‌شود و شاهد چنین رفتار‌هایی نخواهیم بود. ما روز‌های سختی را در پیش داریم و فکر می‌کنم دو گام خوب برداشتیم، اما ۲۸ گام سخت پیش رو داریم. از این رو نیاز به تمرکز داریم؛ در نتیجه باید این تمرکز به تیم برگردد.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه 2 بهمن ۱۳۹۹، شماره 3992 ؛ 02 بهمن 1399
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه 2 بهمن ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین