اختلاف جنجالی وزیر بهداشت و معاون مستعفی اش به روایت علی ربیعی

اختلاف جنجالی وزیر بهداشت و معاون مستعفی اش به روایت علی ربیعی

اختلاف جنجالی وزیر بهداشت و معاون مستعفی اش به روایت علی ربیعی
4 آذر 1399, 17:57 / کد خبر:744564
سخنگوی دولت درباره اختلافات سعید نمکی و ملک‌زاده توضیح داد.
در هفته‌ای که گذشت استعفای ملک زاده معاون سعید نمکی و سپس نامه سرگشاده او جنجال زیادی به پا کرد. امروز علی ربیعی سخنگوی دولت درباره این اختلافات به رسانه‌ها گفت: «من این اختلاف را یک امر طبیعی و کارشناسی می دانم هر چند بهتر بود که در عرصه عمومی این مسائل بیان نمی شد. وزارت بهداشت یک وزارتخانه علمی است و در اوج پاندمی کرونا اختلاف سیاستی و مدیریتی پیش می آید و نباید آن را سیاسی کرد.
او ادامه داد:  نوپدید بودن و ناشناخته بودن ویروس کرونا برای جامعه پزشکی در همه دنیا محل اختلافات علمی و مدیریتی شده است. نه آقای نمکی و نه آقای ملک زاده هیچ کدام دغدغه  سیاسی ندارند و از جناح ها می خواهیم به این مسئله از منظر سیاسی دامن نزنند. یک  اختلاف نظر علمی و کارشناسی بوده است.
ربیعی گفت: توصیه دولت این است که حوزه سلامت، ملی تلقی شده و به نزاع سیاسی تبدیل نشود. مساله کرونا یک امر ملی بوده و جان مردم جای کار سیاسی نیست. مدیریت نظام سلامت جناب آقای نمکی همواره مورد حمایت رئیس‌جمهور و همه اعضای دولت بوده و همچنان هم مورد حمایت است و همه باید به مدیریت وزارت بهداشت کمک کنیم.
او درپایان گفت:  شخصیت آقای نمکی، اقدامات و زحماتی که دارد می‌کشد قابل تشکر است و همه جامعه و دولت قدردان اوست و از تلاش های علمی پژوهشگران از جمله آقای ملک زاده هم تقدیر می کنیم.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹، شماره 3997 ؛ 08 بهمن 1399
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین