محمدی‌مهر: باشگاه و رضایی حق دارند ناراحت باشند

به جای استرس فوتبال، استرس داوری داریم

محمدی‌مهر: باشگاه و رضایی حق دارند ناراحت باشند

محمدی‌مهر: باشگاه و رضایی حق دارند ناراحت باشند
5 آذر 1399, 11:36 / کد خبر:744649
فرشاد محمدی‌مهر مدافع تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: وقتی با اشتباهات داوری حق تیم ما ضایع می‌شود باشگاه و سرمربی حق دارند ناراحت شوند.
فرشاد محمدی‌مهر ، درباره عملکرد ذوب‌آهن در دو بازی گذشته گفت: ما در این دو بازی از لحاظ فنی نمایش خوبی داشتیم، ولی مسئله‌ای که اذیت‌مان کرد، اشتباهات داوری بود. در بازی اول که در ثانیه‌های آخر یک پنالتی اشتباه برای فولاد گرفته شد و به شکلی ناراحت‌کننده برد را از دست دادیم. در بازی با ماشین‌سازی هم در دقیقه یک بازیکن ما بی‌جهت اخراج شد و نتوانستیم به هدف‌مان که کسب سه امتیاز بود، برسیم.
وی با اشاره به بیانیه باشگاه ذوب‌آهن و تهدید به کناره‌گیری از لیگ برتر، تصریح کرد: وقتی تیم اینگونه بابت اشتباهات داوری ضرر می‌کند، باشگاه و همچنین رحمان رضایی حق دارند ناراحت شوند، چون این برای ما خیلی گران تمام می‌شود که با اشتباه داور امتیاز از دست می‌دهیم. در فصل گذشته هم این اشتباهات برای تیم ما زیاد بود و حتی نزدیک بود سقوط کنیم.
مدافع تیم فوتبال ذوب‌آهن در مورد دیدار با پیکان و شرایط مبهم مهدی تارتار برای ماندن یا جدایی از این تیم در روز گذشته تصریح کرد: پیکان تیم خوبی است و ما به این مسائل کاری نداریم. می‌دانیم بازی ساده‌ای در پیش نداریم، ولی تلاش می‌کنیم تا سه امتیاز را بگیریم. فقط امیدوارم دیگر با اشتباهات داوری ضرر نکنیم.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹، شماره 3997 ؛ 08 بهمن 1399
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین