ماهینی: برای محسن مسلمان به خاطر گلی که زد خوشحالم

لقب خدای فوتبال برازنده مارادونا بود

ماهینی: برای محسن مسلمان به خاطر گلی که زد خوشحالم

ماهینی: برای محسن مسلمان به خاطر گلی که زد خوشحالم
6 آذر 1399, 08:35 / کد خبر:744738
مدافع با تجربه سایپا‌ در مورد برتری مقابل نساجی صحبت کرد.
حسین ماهینی در خصوص برتری سایپا مقابل نساجی اظهار داشت: بازی خیلی خوبی بود و نساجی به نظرم یکی از تیم‌های خوب فصل جدید است و این موضوع را در بازی‌های قبلی خودش هم نشان داده است ولی ما مطمئن بودیم 3 امتیاز این بازی برای ماست چرا که بعد از دو تساوی در دو بازی سخت مقابل پرسپولیس و نفت وقتش بود یک 3 امتیاز بگیریم و خوشحالم مزد زحمات بچه ها و بازی خوبمان را گرفتیم.
وی در مورد شرایط این فصل سایپا گفت: تیم خوبی داریم و یک تیم جوان و یک دست و همدل با یک مربی جوان و آینده دار و همه شرایط موفقیت را در تیم داریم. من در صحبت‌هایی که با بچه‌های جوان تیم دارم و سعی می‌کنم تجربیاتم را به آنها منتقل کنم و چیزی که باید به آن ایمان بیاورند این است که تیم خوبی هستیم و می‌توانند امسال کار بزرگی انجام بدهند و با این ذهنیت می‌توانیم موفق شویم. یکی از نکات مثبت این تیم یکدل و یک هدف بودن بچه‌ها و تیم و کادرفنی است و از افرادی که در زمین بودند تا نیمکت نشینان از روی سکو و حتی تدارکات تیم همه برای موفقیت تیم یکدل و یکدست بودند و این ویژگی مثبت تیم امسال است که آن را شاید از خیلی تیم‌ها متمایز می‌کند.
بازیکن با تجربه سایپا در مورد گلزنی محسن مسلمان هم توضیح داد: محسن اگر بدون تعارف بخواهم بگویم دو سال پر فراز و نشیب داشته است ولی در سایپا شرایط بازگشت او به دوران اوج فراهم است و قبل از اینکه توافق کند هم با من صحبت کردم و به او گفتم اینجا همان جایی است که برای بازگشت به روزهای خوبت لازم داری. در این مدت در تمرینات همه بازیکنان دیدند و متوجه شدند واقعاً بازیکن بزرگی است و امسال می‌تواند همان محسن مسلمان همیشگی باشد و خوشحالم که توانست گل بزند و گل مهم و سه امتیازی برای ما به ثمر رساند.
ماهینی در مورد وضعیت امید درّه هم گفت: امید از بازیکنان خوب و با استعداد است که در بازی با پرسپولیس هم من مصدوم شدم به جایم آمد و خوب بازی کرد. متاسفانه او مصدوم شده و رباط صلیبی داده است و این اتفاق ناراحت کننده‌ای برای من بود ولی امید بداند حمایت ما و کل تیم را پشت خودش دارد و تلاش کند تا هرچه زودتر به میادین برگردد.
وی در رابطه با بازی سپاهان در هفته بعد هم خاطرنشان کرد: بازی سختی داریم و سپاهان از تیم‌های خوب و پرمهره لیگ است ولی ما نشان دادیم امسال تیمی نیستیم که حتی برای مساوی جلوی تیمی به زمین برویم و به 3 امتیاز این بازی نیاز مبرم داریم و امیدوارم در این بازی هم دست پر از زمین خارج شویم.
بازیکن سایپا در پایان با اشاره به درگذشت مارادونا گفت: واقعاً در این مورد چیزی نمی‌شود گفت ومن هنوز شوکه هستم و باورم نمی‌شود. لقب خدای فوتبال برازنده مارادونا بوده و هست و از دست دادن او مصیبت بزرگی برای دنیای فوتبال بود.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹، شماره 3990 ؛ 30 دی 1399
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین