دومین گردهمایی مشترک سپاهان و ذوب آهن

دومین گردهمایی مشترک سپاهان و ذوب آهن

دومین گردهمایی مشترک سپاهان و ذوب آهن
5 شهریور 1398, 18:30 / کد خبر:74485
ویژه برنامه های" فوتبال به وقت اصفهان" که پیشتر به پخش و کارشناسی مسابقات فوتبال بر روی پرده فرهنگسراها اختصاص داشت، حالا برای دومین بار با آیتم های جدید به میان طرفدارانش می آید.

به گزارش ایمنا، در کنار پخش مسابقات مختلف فوتبال که با آغاز رقابت های لیگ برتر همچنان پابرجا خواهد بود، " ویژه برنامه های ماهیانه "فوتبال به وقت اصفهان" با آیتم هایی جدید و جذاب به میان علاقه مندان خود آمده  تا دومین میتینگ بزرگ مشترک هواداران و اهالی دو باشگاه سپاهان و ذوب آهن برگزار شده باشد.

حضور مدیران ارشد شهرداری اصفهان، هنرمندان اصفهانی ،جمعی از پیشکسوتان و اهالی دو باشگاه سپاهان و ذوب آهن، برگزاری آیتم ستارگان دیروز، امروز و فردای فوتبال اصفهان را تجلیل از آنها ، اجرای برنامه های هنری با موضوع فوتبال با حضور خوانندگان و لیدرهای سپاهان و ذوب آهن و انجام برنامه هایی با ابتکارهای هواداری از جمله موضوعات جالب توجه این ویژه برنامه بود.

این ویژه برنامه به همت اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اصفهان با مشارکت شهرداری منطقه هشت و شهرداری منطقه چهار اصفهان چهارشنبه ۶ شهریورماه ساعت ۱۸ در سالن همایش های باغ تجربه برگزار می شود.

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۸ بهمن ۱۳۹۸، شماره 3718 ؛ 08 بهمن 1398
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۸ بهمن ۱۳۹۸
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین