به بازیکنانم ایمان دارم/ تلاش‌مان کسب همه امتیازات است

سرمربی فوتبال زنان ملوان:

به بازیکنانم ایمان دارم/ تلاش‌مان کسب همه امتیازات است

به بازیکنانم ایمان دارم/ تلاش‌مان کسب همه امتیازات است
8 آذر 1399, 11:50 / کد خبر:744876
معصومه جهانچی می‌گوید بازیکنان ملوان برای صعود به مرحله دوم مسابقات لیگ برتر به سه امتیاز همه مسابقات فکر و برای آن‌ها تلاش می‌کنند.
هفته اول لیگ برتر فوتبال زنان ۷ آذر با برگزاری ۴ دیدار از گروه اول و دوم به پایان رسید. ملوان بندرانزلی که میهمان سارگل بوشهر بود با حساب دو بر یک و گل‌زنی صفورا جعفری و راضیه موسوی اولین پیروزی فصل خود را کسب کرد.
معصومه جهانچی، سرمربی ملوان در مورد دیدار روز گذشته تیمش به ایسنا گفت: با توجه به تمرینات و صحبت‌هایی که با بازیکنان داشتیم و همچنین این که به دنبال کسب سه امتیاز بودیم، تقریبا به اهداف‌مان رسیدیم البته می‌توانستیم از موقعیت‌های خوبی که به دست آورده بودیم، بهتر استفاده کنیم اما چون بازی اول و هماهنگی بازیکنان کم بود به گل‌های بیش‌تری دست پیدا نکردیم.
او با بیان این که ملوان تلاش می‌کند تا روند پیروزی‌های خود را حفظ کند، افزود: با این که تیم بوشهر تازه بسته شده بود اما دست و پا بسته عمل نکرد و با سختی پیروز شدیم اما تلاش‌مان را می‌کنیم که در بازی‌های بعدی نتایج خوبی بگیریم.
جهانچی در پایان گفت: ما به سه امتیاز همه مسابقات فکر و برایش تلاش می‌کنیم. به بازیکنانم ایمان دارم که در مسابقات بعدی بهترین عملکرد خود را به نمایش می‌گذارند. 
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹، شماره 3994 ؛ 05 بهمن 1399
روزنامه اصفهان امروز  یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین