حیدری: سایه پرسپولیس هم شانس قهرمانی است

آنهایی که مهاجمان را فراری دادند الان می‌توانند گلزنی کنند؟!

حیدری: سایه پرسپولیس هم شانس قهرمانی است

حیدری: سایه پرسپولیس هم شانس قهرمانی است
8 آذر 1399, 13:23 / کد خبر:744898
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مدیران با جدایی علیپور و ترابی ضربه بدی به تیم زدند و مهاجمانی هم که جذب شدند نیاز به زمان دارند.
سپهر حیدری، در خصوص تساوی تیم‌های فوتبال پرسپولیس و نفت مسجدسلیمان، اظهار داشت: پرسپولیس مقابل تیمی بازی کرد که شناخت خوبی از این تیم داشت. البته بیشتر مربیان و تیم‌ها با توجه به چهار قهرمانی پرسپولیس شناخت خوبی نسبت به تیم یحیی پیدا کرده‌اند. نفت مسجدسلیمان سعی داشت با دوندگی فضا‌ها را ببندد و همین موضوع کار را برای پرسپولیس سخت کرده بود.
مدیران ضربه بدی به تیم زدند
وی افزود: مربیان دو تیم اصرار داشتند بازیکنان با دوندگی فضا‌ها را بگیرند. در این شرایط تنها راه پرسپولیس استفاده از کناره‌ها و ضربات ایستگاهی بود. البته چند موقعیت خوب از جمله ضربه پنالتی نصیب پرسپولیس شد، اما با بی‌دقتی از آن استفاده نکردند. از سویی مدیران با جدایی علیپور و ترابی ضربه بدی به تیم زدند. بازیکنانی زیادی جدا شدند و نفراتی جذب شدند که اتفاقا بازیکنان خوبی هم هستند، اما نیاز به زمان دارند، اما با این وجود فعلا مجبور هستند از خط هافبک به خط حمله اضافه شوند و همین امر کار را برای خط هافبک با سختی مواجه می‌کند.
امیدواریم پرسپولیس  قهرمانی آسیا شود
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس تصریح کرد: آنهایی که مهاجمان را فراری دادند الان می‌توانند گلزنی کنند؟ مهاجمانی که جذب شدند نیاز به زمان دارند. امیدواریم پرسپولیس جام قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا را از آن خود کند. پرسپولیس در خط حمله ابزار زیادی در اختیار ندارد و در خط دفاع هم باید از سیدجلال و کنعانی‌زادگان خوب مراقبت کند تا دچار بیماری کرونا یا خدای نکرده مصدومیت نشوند چون بازیکن دیگری در این پست ندارد تا از آنها بهره بگیرد.
نبود یک مهاجم شش‌دانگ احساس می‌شود
حیدری ادامه داد: متاسفانه پرسپولیس ۱۱ بازیکن هم‌سطح ندارد و بازیکنانی که هم در خط حمله جذب شده‌اند زمان می‌برد تا خودشان را نشان دهند، هرچند که نبود یک مهاجم شش‌دانگ در تیم خیلی احساس می‌شود. کمبود بازیکن باهوش در خط حمله باعث شده دست یحیی برای انتخاب ترکیب بسته باشد. حتی سایه پرسپولیس هم شانس اول قهرمانی است و امیدواریم یحیی بتواند دل هواداران را باز هم شاد کند.
وقتی تیم مهاجم ندارد یحیی باید برود و گل بزند؟
وی گفت: پرسپولیس خیلی راحت دارایی خودش را از دست داد و آنهایی که این بلا را سر پرسپولیس آورده‌اند همچنان به کار خودشان در باشگاه ادامه می‌دهند. هواداران چه گناهی کرده‌اند که باید تاوان اشتباهات مدیران قبلی را بدهند؟ مدیران می‌توانستد بازیکنانی که قصد جدایی داشتند را با پول یا روش‌های دیگر نگه دارند، اما عدم توانایی مدیریت قبلی این اجازه را نداد. وقتی تیم مهاجم ندارد یحیی باید برود و گل بزند؟ فعلا چاره‌ای نیست و هر طور شده باید تیم را برای حضوری قدرتمند در فینال آسیا آماده کرد. از طرفی، پرسپولیس مانند استقلال در هیئت مدیره‌اش عضو اقتصادی ندارد تا بتوانند به تیم تحت هر شرایطی پول تزریق کنند.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹، شماره 3994 ؛ 05 بهمن 1399
روزنامه اصفهان امروز  یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین