قیمت متفاوت گوجه فرنگی، خیار، پرتقال و هویج در میادین میوه و تره بار

قیمت متفاوت گوجه فرنگی، خیار، پرتقال و هویج در میادین میوه و تره بار

قیمت متفاوت گوجه فرنگی، خیار، پرتقال و هویج در میادین میوه و تره بار
9 آذر 1399, 10:08 / کد خبر:744983
در شرایطی اختلاف قیمت انواع میوه، سبزیجات و صیفی‌جات در میادین میوه و تره بار نسبت به میانگین قیمت‌های سطح شهر ۳۵ و نیم درصد رسیده است که این تفاوت در قیمت برخی محصولات از جمله گوجه فرنگی، خیار، پرتقال و هویج که این روز‌ها بازارشان داغ است، بیشتر به چشم می‌خورد.
به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران؛ در حال حاضر، قیمت گوجه فرنگی بوته‌ای در میادین ۷۱۰۰ تومان و گوجه فرنگی گلخانه‌ای ۹۳۰۰ تومان است در صورتی که میانگین قیمت گوجه فرنگی بوته‌ای در سطح شهر ۱۲۴۰۰ تومان و گوجه فرنگی گلخانه‌ای ۱۵۴۰۰ تومان است و به عبارتی، به ترتیب گوجه فرنگی بوته‌ای در میادین ۴۳ درصد و گوجه فرنگی گلخانه‌ای ۴۰ درصد ارزان‌تر از سطح شهر است.

این گزارش می‌افزاید، در مورد خیار نیز در حال حاضر، قیمت خیار رسمی و رویال در میادین ۶۵۰۰ تومان و خیار گلخانه‌ای ۸۲۰۰ تومان است در صورتی که میانگین قیمت خیار رسمی و رویال در سطح شهر ۸۷۰۰ تومان و خیارگلخانه‌ای ۱۰۷۰۰ تومان است و به عبارتی، به ترتیب خیار رسمی و رویال در میادین ۲۵ درصد و خیار گلخانه‌ای ۲۳ درصد ارزان‌تر از سطح شهر است.
 

همچنین، در مورد پرتقال نیز در حال حاضر، قیمت تامسون شمال در میادین ۹۷۰۰ تومان و تامسون جنوب ۱۱ هزار تومان است در صورتی که میانگین قیمت تامسون شمال در سطح شهر ۱۵۲۰۰ تومان و تامسون جنوب ۱۷۲۰۰ تومان است و به عبارتی، قیمت تامسون شمال و جنوب در میادین ۳۶ درصد ارزان‌تر از سطح شهر است.

گفتنی است، هویج نیز در حال حاضر، در میادین با قیمت هر کیلوگرم ۶۹۰۰ تومان عرضه می‌شود در صورتی که میانگین قیمت آن در سطح شهر ۱۲۶۰۰ تومان است و به عبارتی، این محصول در میادین ۴۵ درصد ارزان‌تر از سطح شهر عرضه می‌شود.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه ۲۹دی ۱۳۹۹، شماره ؛ 29 دی 1399
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه ۲۹دی ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین