ابراهیمی: همه تیم‌ها مقابل گل‌گهر دفاعی بازی می‌کنند، حتی فولاد

به دنبال قهرمانی یا خلق شگفتی نیستیم

ابراهیمی: همه تیم‌ها مقابل گل‌گهر دفاعی بازی می‌کنند، حتی فولاد

ابراهیمی: همه تیم‌ها مقابل گل‌گهر دفاعی بازی می‌کنند، حتی فولاد
9 آذر 1399, 11:15 / کد خبر:745004
کاپیتان گل‌گهر سیرجان اعتقاد دارد با توجه به شرایط این تیم، هر تیمی از جمله فولاد خوزستان مجبورند برابر شاگردان قلعه‌نویی، دفاعی بازی کنند.
علیرضا ابراهیمی ، درباره تساوی یک - یک گل‌گهر سیرجان مقابل فولاد خوزستان اظهار داشت: می‌دانستیم بازی بسته‌ای پیش رو خواهیم داشت. امسال تیم ما با بازیکنانی بسته شده که همه تیم‌ها مقابلش دفاعی بازی می‌کنند؛ حتی فولادی که برای قهرمانی تلاش می‌کند و در لیگ قهرمانان آسیا به میدان خواهد رفت.
وی در مورد پنالتی دقیقه 3+90 فولاد که توسط ساسان انصاری به هدر رفت، تصریح کرد: مطمئنم که این پنالتی نادرست بود. چون قانون جدید می‌گوید وقتی توپ به بدن مهاجم می‌خورد و در فاصله نزدیک به دست بازیکن برخورد می‌کند، پنالتی نیست. خدا را شکر این یک امتیاز را در سیرجان گرفتیم. بازی در نیمه دوم به صورت کامل در اختیار ما بود و حق‌مان داشت روی اشتباه داور از دست می‌رفت. می‌توانستیم گل‌های بیشتری بزنیم که با این حال خدا حق ما را داد.
کاپیتان گل‌گهر سیرجان راجع به درگیری‌های خود با لوسیانو پریرا بر سر تصاحب توپ به تسنیم گفت: او یکی از باهوش‌ترین بازیکنان خارجی لیگ ایران است و اینکه در این سن (37 سالگی) مهاجم اول و کاپیتان فولاد است، نشان می‌دهد بازیکنی بسیار خوب و زرنگ است. پریرا شیطنت‌هایی دارد که اگر داوران دقت کنند، او این پتانسیل را دارد که در هر مسابقه اخراج شود، چون در نبردهای هوایی خیلی با آرنج ضربه می‌زند.
ابراهیمی درباره قضاوت علی صفایی در این مسابقه بیان کرد: من در حدی نیستم که درباره داوران صحبت کنم. آنها در حد توان خود زحمت می‌کشند و تلاش می‌کنند کار خود را به خوبی انجام دهند.

وی درباره صدرنشینی گل‌گهر سیرجان تا پایان هفته سوم لیگ برتر و اینکه این تیم به دنبال کسب سهمیه آسیایی است یا خیر، خاطرنشان کرد: هنوز سه هفته گذشته و قضاوت درباره صدر، میانه و پایین جدول خیلی خیلی زود است. با تمام احترامی که برای همه تیم‌ها قائل هستم، مقابل تیم‌های ضعیف، متوسط و قوی به یک شیوه بازی می‌کنیم و همه را به یک چشم می‌بینیم.
«به دنبال قهرمانی یا خلق شگفتی نیستیم.»، کاپیتان گل‌گهر سیرجان ضمن بیان این جمله اظهار داشت: کادر فنی ما فوق‌العاده قوی است و بازیکنان ما هم بسیار بزرگ هستند. چنین تیم‌هایی بازیکن گمنام ندارند که به دنبال شگفتی باشند. ما بازی به بازی پیش می‌رویم و امیدوارم به هدف خودمان، کادر فنی و باشگاه گل‌گهر سیرجان برسیم.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه ۲۹دی ۱۳۹۹، شماره ؛ 29 دی 1399
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه ۲۹دی ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین