(عکس) خالکوبی جدید نورافکن

(عکس) خالکوبی جدید نورافکن

(عکس) خالکوبی جدید نورافکن
9 آذر 1399, 13:41 / کد خبر:745036
امید نورافکن برای دومین بازی متوالی توسط نویدکیا در پست مدافع چپ به میدان رفت.
نورافکن جوان که در پنجره تابستانی قراردادش را به مدت سه فصل با سپاهان تمدید کرد، یکی از سرمایه‎‌های باشگاه اصفهانی به شمار می‌رود و رفته رفته در حال پیدا کردن جایگاه خود در ترکیب فصل جدید سپاهان است.
او که فصل گذشته توسط امیرقلعه نویی به عنوان زوج مهدی کیانی به میدان می‌رفت، در سیستم ۳-۳-۴ جدید سپاهان به عنوان مدافع چپ تیم بازی می‌کند و در دو بازی گذشته با تغییراتی که نویدکیا ایجاد کرده، پیام نیازمند موفق به بسته نگه داشتن دروازه اش شده است.

نورافکن که بازیکنی جنگنده به شمار می‌رود، در جریان دیدار برابر تراکتور اینطور در جریان بازی و در چند صدم ثانیه در این حالت خاص قرار گرفت تا سوژه بسیار خوبی برای عکاسان کم تعداد این مسابقه هم فراهم کرده باشد.
نورافکن پس از گل سجاد شهباززاده خوشحالی مشابهی با این عکس در کنار سایر بازیکنان سپاهان برپا کرد و پس از طلسم شکنی طلایی پوشان در یادگار امام، بار دیگر امید با مشت‌های گرده کرده، خوشحالی خود را با عکاسان به اشتراک گذاشت.
امید که همواره در مصاحبه‌های خود از پدرش به نیکی یاد می‌کند و به نقش او در موفقیت‌هایش تاکید دارد، در پایان بازی برابر تراکتور که با کسب سه امتیاز برای سپاهان همراه شد، خالکوبی روی دست خود را به عکاسان نشان داد.
(عکس) خالکوبی جدید نورافکن

(عکس) خالکوبی جدید نورافکن
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه ۲۹دی ۱۳۹۹، شماره ؛ 29 دی 1399
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه ۲۹دی ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین