بیاتلو: شناخت کاملی از گل گهر داریم

بیاتلو: شناخت کاملی از گل گهر داریم

بیاتلو: شناخت کاملی از گل گهر داریم
9 آذر 1399, 14:29 / کد خبر:745043
سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز گفت: در روزهای اخیر شناخت کاملی از تیم گل گهر سیرجان پیدا کرده و روی نقاط ضعف و قوتشان کار کرده‌ایم.
وحید بیاتلو، سرمربی تیم ماشین‌سازی تبریز در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل گل گهر سیرجان اظهار داشت: گل گهر سیرجان تیمی متمول با بازیکنان خوب و پرافتخارترین مربی لیگ برتر است. در این 3-4 روز شناخت کاملی از این تیم پیدا کرده و روی نقاط ضعف و قوتشان کار کرده‌ایم.
وی در مورد عملکرد تیمش در 3 هفته نخست لیگ بیستم گفت: ما بازی به بازی بهتر می‌شویم. فکر می‌کنم همه هم دیدند که در بازی قبلی حقمان باخت نبود و بچه‌ها خیلی خوب بازی کردند. در دیدار مقابل ذوب‌آهن هم در دقیقه 90 گل خوردیم. در مورد بازی اول هم با توجه به شرایطی که تیممان داشت نمی‌شود صحبت کرد.
بیاتلو با اشاره به آمادگی بازیکنانش برای دیدار مقابل گل گهر سیرجان خاطرنشان کرد: یقین دارم که بچه‌ها فردا یک بازی خیلی خوب را انجام می‌دهند و امیدوارم که با تلاش بچه‌ها و کمک خدا بتوانیم 3 امتیاز را بگیریم و به هوادارانمان تقدیم کنیم چرا که همه دغدغه من و بچه‌ها این تیم مردمی و ریشه‌دار است. هفته گذشته هم گفتم که واقعاً فکری غیر از خوشحال کردن هواداران نداریم.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹، شماره 3995 ؛ 06 بهمن 1399
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین