کیهانی: هیچ حمایتی از من نشد

به فراموشی سپرده شده‌ام

کیهانی: هیچ حمایتی از من نشد

کیهانی: هیچ حمایتی از من نشد
10 آذر 1399, 11:48 / کد خبر:745144
ملی‌پوش دوومیدانی گفت: متاسفانه در این مدت هیچ حمایتی از من نشد و به فراموشی سپرده شده‌ام.
حسین کیهانی، درباره شرایط تمریناتش اظهار داشت: بدلیل شیوع ویروس کرونا و تعطیلی سالن‌ها و اماکن ورزشی هفته‌ای دو تا سه جلسه در اماکن خلوت مانند پارک تمرین می‌کنم تا از شرایط آرمانی دور نشوم. خداراشکر با وجود اینکه مدت زیادی است که از مسابقات دور هستم، اما شرایط بدی ندارم.
وی در خصوص انتخاب صیامی به عنوان رییس فدراسیون دوومیدانی ادامه داد: شک ندارم صیامی می‌تواند دومیدانی را به سر منزل مقصود برساند. او چهار سال در فدراسیون به عنوان دبیر فعالیت کرده است و این تجربه می‌تواند کمک زیادی به او برای ارتقای جایگاه دوومیدانی کند.
ملی‌پوش دوومیدانی درباره سرانجام محرومیتش گفت: بدلیل کرونا چون شرایط مسافرت وجود ندارد بعد از رفع محدودیت‌ها برای پیگیری کاهش محرومیتم به تهران خواهم آمد. متاسفانه در این مدت هیچ حمایتی از من نشد و به فراموشی سپرده شده‌ام. مسئولان هیچ کاری با من ندارند و تنها دکتر اردیبهشت در این مدت به من امیدواری می‌داد.
کیهانی تصریح کرد: امیدوارم این مشکل هر چه زودتر حل شود. امیدواریم با ارائه مدارک و مستندات قوی این محرومیت را کاهش دهم. از مسئولانی که پیگیر وضعیت من و کاهش محرومیتم هستند تشکر می‌کنم امیدوام بتوان این زحمات را جبران کنم. خیلی امید دارم که برگردم و قطعاً این اتفاق خواهد افتاد.
وی درباره شانس کسب سهمیه المپیک تصریح کرد: شرایط کرونا باعث شده نتوان پیش‌بینی بابت المپیک داشت، اما حتماً برای کسب سهمیه تمام بچه‌های دوومیدانی تلاش خواهند کرد و زحمت می‌کشند. امیدوارم تمام بچه‌ها بتوانند سهمیه بگیرند. تمرینات دوومیدانی واقعاً سخت و مرگبار است؛ تمام ماده‌ها سخت است، اما خیلی از بچه‌ها این شانس را دارند تا ورودی المپیک را کسب کنند و امیدوارم این اتفاق بیفتد.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹، شماره 3999 ؛ 04 بهمن 1399
روزنامه اصفهان امروز  شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین