شیری: بازی راحتی مقابل نفت مسجدسلیمان نداریم

بی‌دقتی اجازه نداد برابر سایپا برنده باشیم

شیری: بازی راحتی مقابل نفت مسجدسلیمان نداریم

شیری: بازی راحتی مقابل نفت مسجدسلیمان نداریم
11 آذر 1399, 10:01 / کد خبر:745240
مدافع تیم فوتبال نساجی گفت: نفت مسجدسلیمان حریف سختی برای ماست و هفته قبل به خوبی پرسپولیس را مهار کرد.
حامد شیری، در مورد بازی هفته چهارم لیگ برتر بین تیم‌های نساجی و نفت مسجدسلیمان اظهار داشت: هیچ یک از بازی‌های لیگ برتر راحت نخواهد بود. نفت مسجدسلیمان حریف سرسختی است و در بازی مقابل پرسپولیس نشان داد اصلاً نباید این تیم را دست کم گرفت. آنها در بازی با پرسپولیس تمام راه‌های نفوذ را بسته بودند و به حریف اجازه موقعیت سازی ندادند از این رو فکر می‌کنم بازی سختی مقابل این تیم در پیش داریم.
وی با اشاره به عملکرد تیم نساجی در لیگ جاری خاطر نشان کرد: عملکرد تیم ما تا کنون بد نبوده است و بازی‌های خوبی ارائه دادیم. حتی در بازی با سایپا حق ما شکست نبود. بارها روی دروازه حریف موقعیت ایجاد کردیم و می‌توانستیم گل بزنیم، اما بی دقتی اجازه نداد. ما حتی می‌توانستیم در این بازی برنده شویم چرا که موقعیت‌های زیادی بوجود آوردیم، اما در به ثمر رساندن گل موفق عمل نکردیم.
بازیکن تیم فوتبال نساجی که هفته قبل تیمشان به عملکرد داور اعتراض داشت، در مورد بحث کمک داور ویدیویی که این روزها در فوتبال ما خیلی مطرح می‌شود گفت: من هم با این طرح موافق هستم. کشورهای پیشرفته فوتبال از این سیستم استفاده می‌کنند و ضرر نکردند. شاید لازم باشد ما هم به این سیستم مجهز شویم. به هر حال اشتباه در بازی فوتبال رخ می‌دهد و به این شکل می توان ضریب اشتباهات را کم کرد.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه ۲۹دی ۱۳۹۹، شماره ؛ 29 دی 1399
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه ۲۹دی ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین