طیبی: امکانات که نداریم به لحاظ بازی تدارکاتی هم از تیم‌های آسیایی خیلی عقب هستیم

مقابل اسپورتینگ بدشانسی آوردیم

طیبی: امکانات که نداریم به لحاظ بازی تدارکاتی هم از تیم‌های آسیایی خیلی عقب هستیم

طیبی: امکانات که نداریم به لحاظ بازی تدارکاتی هم از تیم‌های آسیایی خیلی عقب هستیم
11 آذر 1399, 10:57 / کد خبر:745257
لژیونر فوتسال ایران اعتقاد دارد تیم ملی کشورمان به لحاظ انجام دیدارهای دوستانه، از سایر تیم‌های آسیایی عقب است و زمان را از دست می‌دهد.
حسین طیبی درباره شرایط خودش در مسابقات لیگ برتر فوتسال پرتغال، به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: خدا را شکر شرایط خیلی خوبی دارم. اکنون درگیر تمرینات و مسابقات هستیم و همه چیز خوب است.
وی درباره تساوی 3 - 3 در دربی حساس لیسبون میان بنفیکا و اسپورتینگ تصریح کرد: دربی همیشه حساسیت خودش را دارد و یک بازی ویژه است. بنفیکا و اسپورتینگ تیم‌های پُرطرفداری هستند و هواداران متعصبی دارند. دو تیم هم‌امتیاز بودند و تنها تفاضل گل میان ما در جدول تفاوت ایجاد می‌کرد. از این بابت هم دربی لیسبون خیلی مهم بود.

بازیکن ایرانی تیم فوتسال بنفیکا در ادامه صحبت‌هایش اظهار داشت: قبلاً درباره این مسابقه شنیده بودم، اما آن را از نزدیک حس کردم. واقعاً بازی بسیار درگیرانه و سطح بسیار بالایی بود. به نظرم باید این مسابقه را می‌بردیم، اما در 25 ثانیه پایانی بدشانسی آوردیم و بازی با تساوی به پایان رسید.
طیبی درباره شرایط سخت تیم ملی فوتسال در آستانه مسابقات جام ملت‌های آسیا بیان کرد: تیم ملی امسال کار بسیار سختی دارد. باید آماده جام ملت‌های آسیا شویم و سهمیه جام جهانی را در این رقابت‌ها بگیریم. همه تیم‌های ملی اردو و بازی‌های تدارکاتی گذاشته‌اند، اما دیدار و اردوی تدارکاتی و هیچ چیز ما مشخص نیست.
«درباره امکانات صحبت نمی‌کنم که امکانات نداریم، به لحاظ انجام بازی تدارکاتی هم از سایر تیم‌های آسیایی خیلی عقب هستیم.»، وی ضمن بیان این جمله خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه جام ملت‌های آسیا مقدماتی جام جهانی لیتوانی است، همه برای کسب سهمیه وارد مسابقات می‌شوند و تمام تلاش خود را می‌کنند، اما هیچ اتفاقی برای ما رخ نداده است و هر روز زمان را از دست می‌دهیم. این موضوع کار ما را خیلی سخت‌تر می‌کند.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه ۲۹دی ۱۳۹۹، شماره ؛ 29 دی 1399
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه ۲۹دی ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین