درخواست ستاره کشتی ایران در صفحه رسمی اتحادیه جهانی

درخواست ستاره کشتی ایران در صفحه رسمی اتحادیه جهانی

درخواست ستاره کشتی ایران در صفحه رسمی اتحادیه جهانی
11 آذر 1399, 13:44 / کد خبر:745287
شانس اول مدال طلای کشتی فرنگی ایران در بازی‌های المپیک از گوش شکسته‌های سراسر دنیا خواست که با رعایت پروتکل‌های بهداشتی به برگزاری جام جهانی بلگراد کمک کنند.
 اتحادیه جهانی کشتی بعد از آنکه خبر از عدم برگزاری مسابقات جهانی 2020 در صربستان داد، در ادامه گفت که قصد برگزاری پیکارهای جام جهانی انفرادی را در همان تاریخ (22 تا 30 آذر ماه) در بلگراد دارد و از فدراسیون‌های ملی خواست برای شرکت در این رقابت‌ها اعلام آمادگی کنند.
درحالیکه شواهد باز هم نشان از عدم امکان برگزاری مسابقات کشتی دارد، اتحادیه جهانی کشتی در صفحه رسمی‌اش در اینستاگرام امروز صحبت‌های محمدعلی گرایی قهرمان ایرانی را پوشش داد.
او که لقب «شاهین» را چندی پیش به خود اختصاص داده، با این عنوان در اینستاگرام معرفی شده و می‌گوید: «از کشتی گیران عزیز می‌خواهم که تمام پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند تا ان شاءالله بتوانیم دوباره در مسابقات صربستان دور هم جمع شویم.»
نکته جالب اینکه نام ستاره کشتی فرنگی ایران که شانس اول مدال طلای تیم ملی در بازی‌های المپیک محسوب می‌شود، پیش از این در بین کشتی گیران منتخب محمد بنا برای حضور در جام جهانی صربستان نبوده است.
بنا، حسین نوری و محمدهادی ساروی را برای اعزام به این رقابت‌ها انتخاب کرده بود.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹، شماره 3997 ؛ 08 بهمن 1399
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین