گردشگری چادگان بر روی ریل توسعه
0 -

گردشگری چادگان بر روی ریل توسعه

گردشگری چادگان بر روی ریل توسعه
7 شهریور 1398, 14:33 / کد خبر:74554
شهردار چادگان گفت: ظرفیت گردشگری چادگان بر روی ریل توسعه قرار می گیرد.
جمشید اسماعیلی در گفت‌ و گو با ایسنا-منطقه اصفهان در چادگان، اظهار کرد: نمایندگان گردشگری از ۱۴ استان کشور به مدت ۳ روز از مناطق مختلف گردشگری شهرستان بازدید کردند.
وی خاطرنشان کرد: این برنامه با هدف معرفی محورهای توسعه گردشگری پایدار، چادگان شناسی و گردشگری و همچنین فرصت‌های سرمایه‌گذاری گردشگری و کارآفرینی در گردشگری تحقیق و برنامه‌ریزی شده است.
وی افزود: اداره میراث فرهنگی، شهرداری چادگان و سازمان عمران زاینده‌رود میزبان گردشگران در این سه روز هستند.
اسماعیلی افزود: با توجه به اینکه چادگان در تمامی فصول می تواند میزبان گردشگران باشد، از همین رو اقدامات توسعه ای با فعالان این حوزه در دستور کار قرار گرفته است.
شهردار چادگان اظهار کرد: شهرستان چادگان یکی از مناطق گردشگری استان اصفهان است که در 120 کیلومتری غرب اصفهان قرار دارد و در ایام تعطیلات پذیرای مسافران و گردشگران از سراسر کشور است.
وی در مرحله اول ایجاد زیرساخت ها را ضروری دانست و افزود: توسعه گردشگری در مراحل اولیه نیازمند ایجاد زیرساخت‌ها و تسهیلات مناسب در کنار جاذبه‌های گردشگری بخصوص هتل و رستوران، کمپینگ و مجتمع‌های خدماتی رفاهی بین‌راهی هست.
وی گفت: گردشگران از مناطق گردشگری در بخش مرکزی و بخش چناررود بازدید نمودند  و در جلسه‌ای که در سالن مجتمع بانک مسکن برگزار شد ضمن جمع‌بندی نسبت به ادامه و ایجاد امکانات گردشگری در شهرستان اقدام خواهد شد.
به گزارش ایسنا، اولین همایش و گردهمایی فعالان و راهنمایان گردشگری کشور در چادگان برگزار شد.در پایان این همایش از ۴۰ نماینده برتر حوزه گردشگری از ۱۴ استان کشور تقدیر به عمل آمد.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز یکشنبه 1۷ آذر ۱۳۹۸، شماره 3674 ؛ 17 آذر 1398
روزنامه اصفهان امروز یکشنبه 1۷ آذر ۱۳۹۸
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین