دستگیری زوج سارق در اصفهان
0 -

دستگیری زوج سارق در اصفهان

دستگیری زوج سارق در اصفهان
9 شهریور 1398, 16:35 / کد خبر:74632
زوجی که 10 میلیارد ریال از منازل شهروندان اصفهانی سرقت کرده بودند در دام پلیس افتادند.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، مرکز اصفهان؛ سرپرست پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت: کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت در پی گزارش سرقت از منازل تعدادی از شهروندان اصفهانی وارد عمل شدند و در تحقیقات گسترده و بررسی های علمی وتخصصی ویژه هویت این زوج سارق را شناسایی کردند.

سرهنگ حسین ترکیان افزود: با شناسایی هویت سارقان، کارآگاهان در عملیاتی ضربتی این زوج را با هماهنگی دستگاه قضا دستگیر کردند.

وی گفت: در بازجویی پلیس تاکنون زوج سارق به 11 مورد سرقت از منازل به ارزش 10 میلیارد ریال اعتراف کرده اند.

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
پاسخ
9 شهریور 1398 19:42
مهمان:
برای غیر ممکن کردن ورود سارقین ابتدا باید معابر ورودی را در منزل یا محل کار شناسایی کرد. برای مثال، درب ورودی، عموما معبر اصلی و بالکن، پاسیو، نورگیر و پنجره ها، معابر دیگری هستند که اگر غیر قابل نفوذ شوند، دیگه اهمیتی نداره که حتی سارقین بتونن مشاعات را رد کنند و پشت درب و پنجره های منزل و محل کار برسند، ولی برای رسیدن به این مهم، ابتدا باید الفبای سرقت رابدانیم، برای مثال اصلا برای سارقین فرقی نداره که درب ورودی از این دربهایی باشه که تحت عنوان ضد سرقت فروخته میشن یا حفاظ آکاردئونی یا حتی درب یک گاوصندوق ، چون سارقین فقط قفلهاشو باز یا تخریب میکنند و مطلقا اهمیتی نمیدن جنس درب از چیه. پس برای اینکه حتی اگر سارقین تونستن تا پشت درب هم  بیان، نتونن وارد بشن، فقط قفل باید هوشمند ضد دیلم باشه به صورتی که با شاه کلید، هک و تخریب از طریق توپی زنی و دیلم زنی باز نشه، مثل قفل هوشمند ضد دیلم گاردمن که بدون هیچ اما و اگر و بهانه ای ورود سارقین از طریق دربهای ورودی را غیر ممکن میکنه و همچنین برای اینکه سارقین نتونن از بالکن، پاسیو، نورگیر و پنجره ها وارد شوند، باید حفاظ ضد دیلم مقابل آنها نصب کنیم که سارقین نتوانند با آچار یا دیلم، جوش میله ها را بشکنند یا با جک بین میله ها فاصله بندازن
0 -
روزنامه اصفهان امروز شنبه 16 آذر ۱۳۹۸، شماره 3673 ؛ 16 آذر 1398
روزنامه اصفهان امروز شنبه 16 آذر ۱۳۹۸
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین