فتح‌الله‌زاده: استقلال برای قهرمانی باید یک کار را انجام دهد

قهرمانی آسیا حق پرسپولیس بود

فتح‌الله‌زاده: استقلال برای قهرمانی باید یک کار را انجام دهد

فتح‌الله‌زاده: استقلال برای قهرمانی باید یک کار را انجام دهد
6 دی 1399, 10:22 / کد خبر:746794
مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال گفت: قهرمانی آسیا حق پرسپولیس بود، چون حریف این تیم هیچ حرفی برای گفتن نداشت.
علی فتح‌الله‌زاده ، در خصوص شرایط این روز‌های تیم فوتبال استقلال، اظهار داشت: به نظرم استقلال نیاز به خرید یک هافبک وسط بازیگردان دارد. این تیم به شرطی می‌تواند مدعی قهرمانی باشد که یک هافبک خوب و مطمئن را جایگزین علی کریمی کند.
 
وی افزود: من در ابتدای فصل این مسئله را، هم با فکری و هم سعادتمند (مدیرعامل وقت استقلال) در میان گذاشتم و گفتم که اگر می‌خواهید تیمی در حد قهرمانی داشته باشید باید یک هافبک وسط خوب خریداری کند. هرچند که جایگزین کردن بازیکنی به جای علی کریمی خیلی سخت است. امیدوارم با جذب یک بازیکن باکیفیت در این این پست وضعیت استقلال روز به روز بهتر شود.مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال درباره انتخاب احمد مددی به عنوان مدیرعامل این باشگاه، گفت: در هر صورت مددی به عنوان مدیرعامل انتخاب شده و هیئت مدیره هم باید از او حمایت کند تا او بتواند موفق باشد و به باشگاه کمک کند. البته یکسری اتفاقات هم در جریان انتخاب مددی رخ داد که آن هم جای تعجب دارد.
فتح‌الله‌زاده در مورد عدم قهرمانی تیم فوتبال پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا، تصریح کرد: از اینکه پرسپولیس نتوانست قهرمان شود ناراحت شدم. این قهرمانی حق پرسپولیس بود، چون اولسان هیچ حرفی برای گفتن نداشت. یحیی گل‌محمدی نشان داد مربی بسیار خوبی است چراکه با وجود جدایی تعداد زیادی ستاره از تیمش و نبود چند بازیکن، نمایش خیلی خوبی داشت.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز یکشنبه 22 فروردین ۱۴۰۰، شماره 4043 ؛ 22 فروردین 1400
روزنامه اصفهان امروز یکشنبه 22 فروردین ۱۴۰۰
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین