۱۴۵ بیمار جدید مبتلا به کرونا در اصفهان شناسایی شد / مرگ ۱۲ بیمار

طی ۲۴ ساعت اخیر؛

۱۴۵ بیمار جدید مبتلا به کرونا در اصفهان شناسایی شد / مرگ ۱۲ بیمار

۱۴۵ بیمار جدید مبتلا به کرونا در اصفهان شناسایی شد / مرگ ۱۲ بیمار
9 دی 1399, 14:31 / کد خبر:747189
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: ۱۴۵ بیمار جدید مبتلا به کرونا طی ۲۴ ساعت اخیر در مراکز درمانی تحت پوشش این دانشگاه شناسایی شده است.

آرش نجیمی  با اشاره به آخرین وضعیت شیوع کرونا در استان اصفهان به جز دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل اظهار داشت: طی ۲۴ ساعت اخیر ۹۵۴ بیمار مشکوک به کرونا به مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مراجعه کرده‌اند.

وی افزود: از این تعداد ۱۴۵ بیمار جدید مبتلا به کرونا شناسایی شده است که ۶۱ نفر از آنها در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری شده‌اند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان آمار کلی بیماران مبتلا به کرونای بستری در مراکز درمانی تحت پوشش این دانشگاه را ۴۸۶ مورد اعلام کرد و گفت: از این تعداد ۱۳۰ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه نگهداری می‌شوند.

وی اضافه کرد: همچنین باید توجه داشت که طی ۲۴ ساعت اخیر ۸۵ بیمار بهبود یافته کرونا از مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ترخیص شده‌اند.

نجیمی آمار مرگ و میر بیماران مشکوک به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان را ۱۲ نفر اعلام کرد و ابراز داشت: تاکنون تست پنج نفر از این فوتی‌های مثبت کرونا بوده است.

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۹، شماره 4019 ؛ 06 اسفند 1399
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۶  اسفند ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین