عسکری: احتمال برگزاری اردوی تیم ملی خارج از تهران وجود دارد

امیدوارم رقابت‌های آزاد کشوری برگزار شود

عسکری: احتمال برگزاری اردوی تیم ملی خارج از تهران وجود دارد

عسکری: احتمال برگزاری اردوی تیم ملی خارج از تهران وجود دارد
15 دی 1399, 10:47 / کد خبر:747674
سرمربی تیم ملی تکواندو گفت: در حال بررسی شرایط هستیم تا شاید یک اردوی تیم ملی را در خارج از تهران برگزار کنیم.
فریبرز عسکری ، در خصوص تغییر برنامه تیم ملی تکواندو بدلیل برگزاری لیگ برتر، اظهار داشت: اردو‌های ۴۵ روزه را بخاطر برگزاری لیگ به تمرینات یک ماهه تبدیل کردیم و روز سه شنبه بچه‌ها را تحویل باشگاه‌ها می‌دهیم و با تیم‌های لیگ کاملا تعامل داریم. هفته آینده هم برای گروه دوم ملی پوشان همین کار را انجام داده و از صبح روز ۲۷ دی ملی پوشان مجددا به اردو برمی‌گردند تا پس از قرنطینه و انجام تست PCR دور چهارم اردو‌ها را آغاز کنیم.

وی در واکنش به اینکه آیا برنامه‌ای برای برگزاری اردو خارج از تهران دارد، خاطرنشان کرد: برای انجام برخی تمرینات نیاز به یکسری ابزار‌های خاص داریم و در حال بررسی شرایط هستیم تا ببینیم کدام استان می‌تواند نیاز‌های ما را برای تمرین کردن تامین کند و احتمال دارد یک اردو هم خارج از تهران برگزار کنیم.

سرمربی تیم ملی تکواندو با اشاره به اینکه برگزاری لیگ را به فال نیک می‌گیرم، تصریح کرد: در ابتدا نگران سلامتی ورزشکاران بودم، اما وقتی پروتکل‌های بهداشتی سازمان لیگ را دیدم، ضمن اینکه خیالم از شرایط آسوده شد از بچه‌ها خواستم تا در لیگ امسال حتما حضور پیدا کنند تا بتوانند پس از مدت‌ها دوری از شیاپ چانگ، در یک مسابقات خوب توانایی خود را محک بزنند.

وی افزود: امیدوارم بتوانیم رقابت‌های آزاد کشوری را هم برگزار کنیم؛ زیرا مسابقات قهرمانی جهان تنها ۴۵ روز پس از المپیک برگزار می‌شود و باید از طریق لیگ و رقابت‌های آزاد استعداد‌ها را شناسایی کرده و اجازه حضور در رقابت‌های انتخابی ورود به اردو را به آن‌ها بدهیم.

عسکری در خصوص شانس المپیکی شدن سجاد مردانی خاطرنشان کرد: روزی که سجاد موفق نشد سهمیه را کسب کند به او گفتم اگر می‌خواهی به تمرینات خود ادامه دهی باید فکر کنی سهمیه المپیک را کسب کردی و اکنون او با این باور در تمرینات حاضر می‌شود. ما تلاش خود را برای حفظ آمادگی جسمانی و روحیه مردانی انجام دادیم و پیش وجدانمان شرمنده نیستیم، اما المپیکی شدن او دست ما نیست و باید ببینیم تکواندوکار روسیه چه تصمیمی برای المپیک می‌گیرد.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹، شماره 4021 ؛ 10 اسفند 1399
روزنامه اصفهان امروز یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین