حاتمی: وقتی خارج از خانه بُردیم باید نساجی را هم شکست دهیم

می‌توانیم در جمع ۵ تیم بالای جدول قرار بگیریم

حاتمی: وقتی خارج از خانه بُردیم باید نساجی را هم شکست دهیم

حاتمی: وقتی خارج از خانه بُردیم باید نساجی را هم شکست دهیم
16 دی 1399, 11:25 / کد خبر:747798
مهاجم تیم فوتبال پیکان گفت: تیمی که در خارج از خانه حریفان را متوقف می‌کند باید در بازی‌های خانگی هم پیروز شود.
فرزاد حاتمی، درباره دیدار پیکان مقابل نساجی در هفته دهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: آماده بازی با نساجی هستیم؛ هفته گذشته در یک بازی خارج از خانه پیروز شدیم و شرایط روحی بازیکنان خیلی خوب است. تیمی که خارج از خانه پیروز می‌شود، باید در خانه نیز برنده شود؛ از این رو برای سه امتیاز به میدان می‌رویم. نساجی در هفته‌های اخیر نتایج خوبی نگرفته و برای برنده شدن به میدان می‌آید از این رو شاهد بازی جذابی خواهیم بود.
 
وی در مورد گل سه امتیازی‌اش در آخرین دقایق بازی هفته قبل مقابل نفت مسجدسلیمان گفت: زحمات تمام تیم با گل من به ثمر نشست. به این سه امتیاز احتیاج داشتیم چرا که به نیمه بالای جدول رسیدیم. در تیم ما مهم نیست من گل بزنم یا بازیکن دیگری، مهم تلاش همه تیم در جهت موفقیت است؛ همه ما می‌خواهیم تیم نتیجه بگیرد. امیدوارم در بازی با نساجی هم سه امتیاز را بگیریم و به نتیجه برسیم. اگر فرصت برسد همه تلاشم را می‌کنم در این بازی هم گل بزنم.

مهاجم گلزن پیکان در مورد این که چرا گلزنی‌هایش اغلب به نفت مسجدسلیمان است تصریح کرد: مسجدسلیمان مردم خیلی دوست داشتنی دارد. البته من همه گل‌هایم را به این تیم نزده‌ام، اما پیش از این با پارس جنوبی ۱۰ دقیقه مقابل نفت مسجدسلیمان بازی کردم و گل زدم؛ در این بازی هم ۱۰ دقیقه بازی کردم و باز هم گل زدم. ۱۰ دقیقه و یک گل در یک بازی آمار قابل توجهی است و شاید به همین دلیل گلزنی‌هایم به این تیم تا این حد به چشم آمده است.

حاتمی در مورد روند رو به رشد تیم فوتبال پیکان گفت: هماهنگ کردن این تیم واقعاً سخت بود. مربیان و شخص تارتار با مدیریت محمدی خوب فعالیت کردند. کسی انتظار نداشت این تیم با این همه مشکلات در این جای فصل در مکان هفتم قرار بگیرد، اما نشان دادیم می‌توانیم در نیمه بالای جدول بوده و در جمع پنج تیم اول قرار بگیریم؛ این را مدیون فعالیت همه اعضای تیم هستیم. این تیم فصل قبل اصلاً وضعیت خوبی نداشت، اما جان دوباره‌ای گرفته است.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز شنبه 28 فروردین ۱۴۰۰، شماره 4048 ؛ 28 فروردین 1400
روزنامه اصفهان امروز شنبه 28 فروردین ۱۴۰۰
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین