طاهری: پرسپولیس در نیمه اول غافلگیر شد، استقلال در ۴۵ دقیقه دوم

بازی کردن نادری اشتباه بود

طاهری: پرسپولیس در نیمه اول غافلگیر شد، استقلال در ۴۵ دقیقه دوم

طاهری: پرسپولیس در نیمه اول غافلگیر شد، استقلال در ۴۵ دقیقه دوم
23 دی 1399, 08:50 / کد خبر:748305
پیشکسوت تیم فوتبال استقلال تاکید کرد که بازی کردن محمد نادری از ابتدا تصمیم درستی نبود و تعویض او نشان داد که چیدمان اولیه تیم اشتباه بوده است.
بیژن طاهری  در خصوص تساوی 2 -2 دو تیم استقلال و پرسپولیس در دربی 94 اظهار داشت: واقعا یکی از دربی‌های دیدنی چند سال گذشته بود. در نیمه اول پرسپولیس غافلگیر شد و با شروع نیمه دوم شاگردان فکری بودند که غافلگیر شدند. در نیمه دوم گل‌محمدی دست به تغییر زد و با جابه‌جایی نفرات، پرسپولیس از این رو به آن رو شد.
پیشکسوت تیم فوتبال استقلال افزود: استقلال بازی را خیلی خوب شروع کرد و بعد از گل اول طبیعی بود که عقب بکشد. تیمی که پرس را از بالا شروع می‌کند، بازیکنانش خسته می‌شوند و توان‌شان کم می‌شود. با آغاز نیمه دوم استقلال افت کرد و شانس آورد که موقعیت‌های پرسپولیس گل نشد، ولی جایی که باید کار را تمام کرد تا شکست نخورد. قایدی 90 دقیقه بیکار بود، ولی در یک لحظه همه کار کرد.
طاهری در پاسخ به این سوال که آیا ترکیب ابتدایی استقلال مناسب بود؟ گفت: بله و انتظار هم می‌رفت که آبی‌پوشان با همین ترکیب بازی را شروع کنند. با این حال فرشید اسماعیلی می‌توانست زودتر به بازی بیاید تا بیشتر به هافبک‌‌ها کمک کند، اسماعیلی هم تجربه داشت و هم اینکه رضاوند خسته شده بود. از طرف دیگر دیاباته هم می‌توانست دیرتر به زمین بیاید. 
وی در پاسخ به این سوال که بازی کردن نادری از ابتدا درست بود؟ خاطرنشان کرد: هنوز به آن صورت نتوانسته‌ایم نادری را در استقلال آنالیز کنیم. در چند بازی اول که بازی کرد گفتیم تازه آمده و باید فرصت بیشتری داشته باشد. بعد از آن هم آسیب دید و هم در دربی تازه از بند مصدومیت رها شده بود و بازی کردن او از ابتدا تصمیم درستی نبود. تعویض نادری نشان داد که چیدمان اولیه استقلال خوب نبود. ما هنوز نادری پرسپولیس را در استقلال ندیده‌ایم. 
پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: شرایط استقلال خوب است و روز به روز هم بهتر می‌شود. در مجموع معتقدم هر دو مربی به نتیجه مساوی راضی بودند. 
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز شنبه 28 فروردین ۱۴۰۰، شماره 4048 ؛ 28 فروردین 1400
روزنامه اصفهان امروز شنبه 28 فروردین ۱۴۰۰
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین