واکنش کاوه به تصمیم قاسمی و رحیمی برای بازگشت به دنیای قهرمانی

واکنش کاوه به تصمیم قاسمی و رحیمی برای بازگشت به دنیای قهرمانی

واکنش کاوه به تصمیم قاسمی و رحیمی برای بازگشت به دنیای قهرمانی
27 دی 1399, 10:50 / کد خبر:748635
مدیر تیم‌های ملی آزاد تاکید کرد که کشتی از تصمیم بازگشت کمیل قاسمی و حسن رحیمی دو قهرمان سابق جهان و المپیک استقبال خواهد کرد.
محسن کاوه ، در مورد اینکه گفته شده دوقهرمان سابق سبک و سنگین وزن ایران قصد بازگشت به عرصه رقابت برای حضور در المپیک را دارند، اظهار داشت: ما از این تصمیم استقبال می‌کنیم و مشکلی برای بازگشت آنها وجود ندارد. سال گذشته کمیل قاسمی بعد از اینکه به یدالله محبی و پرویز هادی در انتخابی تیم ملی باخت، تصمیم به کناره‌گیری از کشتی گرفت. الان هم ما خوشحال می‌شویم چه او و چه حسن رحیمی بخواهند دوباره کشتی بگیرند. اصلا هر کدام از این بچه‌ها بخواهند دوباره کشتی بگیرند از آن استقبال می‌کنیم چون رقابت را دوست داریم. 
وی ادامه داد: البته زمان خیلی مهم است، قهرمانان ما هم حتما خودشان تمام جوانب امر را در نظر می‌گیرند. ضمن اینکه خیلی خوب است آنها به باشگاه‌ها بیایند و تمرین کنند.
مدیر تیم‌های ملی آزاد درمورد اینکه آیا تورنمنت‌های مدنظر برای محک کشتی‌گیران پیش از گزینشی المپیک مشخص شده است یا نه، تصریح کرد: ما هم تورنمنت پلیکونه ایتالیا را داریم و هم دعوتنامه‌ای از اوکراین، طی چند روز آینده حتما در این خصوص جلسه خواهیم گذاشت تا مشخص شود در این رقابت‌ها شرکت خواهیم کرد یا نه و شرایط حضورمان به چه شکل خواهد بود.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه 12اسفند ۱۳۹۹، شماره 4023 ؛ 12 اسفند 1399
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه 12اسفند ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین