امیری: قبل از دربی برخی به من گفته بودند که می‌توانی گل بزنی

گاهی اسیر اتفاق‌های فوتبال می‌شویم

امیری: قبل از دربی برخی به من گفته بودند که می‌توانی گل بزنی

امیری: قبل از دربی برخی به من گفته بودند که می‌توانی گل بزنی
27 دی 1399, 10:51 / کد خبر:748636
مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: قبل از دربی خیلی از دوستان با من تماس گرفته و می‌گفتند احساس می‌کنیم می‌توانی در بازی با استقلال گل بزنی.
طبق اعلام رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، وحید امیری درباره آخرین وضعیت تیم فوتبال پرسپولیس در آستانه دیدار با فولاد خوزستان، اظهار داشت: تمرینات خوبی را انجام داده‌ایم و تمام بچه‌ها مصمم هستند روند خوبی که در بازی با استقلال داشته را حفظ کنیم و بتوانیم با کسب امتیاز در دیدار‌های آینده خود را به صدر جدول برسانیم.
وی درباره احتمال آغاز روند برد‌های پرسپولیس از بازی با فولاد گفت: هواداران عزیز ما در این چند سال همیشه انتظار داشتند تیم‌شان کار بزرگی انجام بدهد و تمام بازیکنان باید این انتظار‌های به حق را درک کنند. تمام تلاش و نیت‌مان برای کسب بهترین نتایج است اما برخی مواقع اسیر اتفاق‌های فوتبال می‌شویم و نتایج دلخواه خودمان و هواداران رقم نمی‌خورد. اطمینان داشته باشید با تمام توان در تمام بازی‌ها ظاهر می‌شویم و دوست داریم همیشه طرفداران خوشحال باشند و به پرسپولیس که از لحاظ شخصیتی و فوتبالی بهترین تیم ایران است افتخار کنند.
هافبک تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه بدشانسی‌های این تیم چه زمانی تمام می‌شود، گفت: نمی‌توانیم بگوییم بدشانسی. در سال‌های گذشته خیلی از مواقع گل زده‌ایم و توانسته‌ایم آن را حفظ کنیم اما گل خوردن در دقایق پایانی بازی‌های اخیر نشان می‌دهد تا حدی تمرکزمان پایین است که مطمئن باشید این اتفاق‌ها جایی تمام می‌شود. اینکه یک تیم در بازی‌هایش جلو می‌افتد اما به دلیل نداشتن تمرکز در لحظات پایانی نمی‌تواند نتیجه را حفظ کند از نظر من مقطعی است و امیدوارم این مسائل از بازی‌های آینده تمام شود و با کسب سه امتیاز به جایگاهی که حق‌مان است برسیم.
امیری درباره گلزنی خود در دربی ۹۴ پایتخت خاطرنشان کرد: قبل از دربی خیلی از دوستان با من تماس گرفته و می‌گفتند احساس می‌کنیم می‌توانی در بازی با استقلال گل بزنی. واقعیت این است خیلی تمرکز و فکر کردم اما نمی‌توان تلاش تمام بازیکنان را در نظر نگرفت. نفرات پرسپولیس تا آخرین دقیقه با تمام توان‌شان تلاش کردند و همین امر سبب گلزنی من شد. باید از تمام بازیکنان و افرادی که زحمت کشیدند قدردانی و تشکر کنم.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه 12اسفند ۱۳۹۹، شماره 4023 ؛ 12 اسفند 1399
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه 12اسفند ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین