قتل مرد نگهبان با وینچستر

قتل مرد نگهبان با وینچستر

قتل مرد نگهبان با وینچستر
29 دی 1399, 09:31 / کد خبر:748730
نگهبان سابق یک پروژه ساختمانی در اطراف پایتخت که بر سر خرید یکی از واحد‌های این ساختمان با سازندگان آن اختلاف پیدا کرده بود در اقدامی عجیب با حمله مسلحانه به این کارگاه ساختمانی جوانی را به قتل رساند.
چند روز قبل پسر ۲۷ ساله‌ای به‌نام بابک که با شلیک گلوله زخمی شده بود در یکی از بیمارستان‌های تهران جان باخت. به‌دنبال اعلام گزارش مرگ وی به پلیس، تحقیقات به دستور بازپرس شعبه یازدهم دادسرای امور جنایی پایتخت آعاز شد. در بررسی‌های اولیه مشخص شد بابک نگهبان یک پروژه ساختمانی در اطراف تهران بوده که چند روز قبل به همراه مرد جوان دیگری هدف تیراندازی قرار گرفته و به بیمارستان منتقل شده بودند.
اما تلاش کادر درمان برای نجات بابک بی‌نتیجه ماند و وی با گذشت ۸ روز بستری شدن در بیمارستان دچار مرگ مغزی شد و خانواده‌اش با اهدای اعضای بدن وی به چند بیمار نیازمند زندگی بخشیدند. در ادامه مرد جوانی که زخمی شده بود پس از بهبودی به پلیس گفت: عامل این تیراندازی شهرام نگهبان سابق پروژه ساختمانی بود. وی چند ماه قبل آنجا کار می‌کرد و یکی از واحد‌ها را نیز پیش خرید کرده بود، اما با سازندگان به مشکل برخورد و از آنجا رفت.
مدتی بعد هم بابک به‌عنوان نگهبان جدید مشغول به کار شد. با این حال شهرام هر چند وقت یک بار به آنجا می‌آمد و با مسئولان پروژه بر سر پولش و تحویل واحدی که پیش خرید کرده بود درگیر می‌شد تا اینکه روز حادثه من و بابک در محل بودیم که ناگهان یک خودروی پژو با ۵ سرنشین به سمت ما آمد.
من داخل خودرو شهرام را دیدم که با چهار مرد دیگر نشسته بود آن‌ها با اسلحه وینچستری که در دست داشتند به سمت ما تیراندازی کرده و از محل متواری شدند.
به دستور بازپرس مصطفی واحدی، تحقیقات برای شناسایی و دستگیری متهمان فراری ادامه دارد. این در حالی است که خانواده بابک درخواست قصاص قاتل پسرشان را دارند.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹، شماره 4028 ؛ 18 اسفند 1399
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین