لطیفی: تمرکز نداشتن بازیکنان استقلال، ثمره حاشیه‌های جدید است

لطیفی: تمرکز نداشتن بازیکنان استقلال، ثمره حاشیه‌های جدید است

لطیفی: تمرکز نداشتن بازیکنان استقلال، ثمره حاشیه‌های جدید است
29 دی 1399, 11:47 / کد خبر:748762
پیشکسوت تیم فوتبال استقلال درباره شرایط آبی پوشان پایتخت توضیحاتی را بیان کرد.
علی لطیفی، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در خصوص شایعات مطرح شده در خصوص مذاکره اسماعیل خلیل زده، رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال با فرهاد مجیدی اظهار داشت: می‌خواهم به خلیل زاده بگویم که شما به عنوان رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال خیلی کار‌ها را باید و خیلی کار‌ها را نباید انجام بدهید. اینکه در این شرایط و پیش از دیدار حساس با تراکتور این شایعات مطرح می‌شود که خلیل زاده دارد با مجیدی مذاکره کرده ثمره‌ای به غیر از بهم خوردن تمرکز و انضباط تیم استقلال ندارد. مدیران باشگاه از جمله خلیل زاده باید مانع ورود این حواشی به تیم شوند.
لطیفی ادامه داد: اینکه خلیل زاده این شایعات را تکذیب کرده است را باید به فال نیک گرفت. اگرچه انتقاداتی به محمود فکری وارد است، اما بعد از چند فصل استقلال بار دیگر به یکی از مدعیان اصلی کسب عنوان قهرمانی تبدیل شده است اگر چه در بعضی دیدار‌ها از جمله دربی اشتباهاتی مانند تعویض موسوی و بازی دادن به ارسلان مطهری در سمت راست در نیمه دوم داشت.
پیشکسوت تیم فوتبال استقلال ادامه داد: عمده انتقادات مطرح شده تنها در خصوص دیدار دربی است. فکری اگرچه نتوانسته با وجود بازیکنان با کیفیت در ترکیب استقلال نمایش زیبا و تماشاگر پسندی را ارائه دهد، اما فکری به هر شکلی که بوده استقلال را به مدعی اصلی قهرمانی تبدیل کرده است.
کارشناس فوتبال کشورمان در خصوص واکنش هواداران استقلال به این حواشی عنوان کرد: هواداران استقلال باید با هوش باشند و به حاشیه‌ها توجه نکنند و تنها به سخنگوی رسمی باشگاه توجه کنند. هواداران بدانند افرادی که این حاشیه‌ها را برای استقلال به وجود می‌آورند دشمنان استقلال هستند و می‌خواهند این تیم را به زمین بزنند.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۱۹اسفند ۱۳۹۹، شماره 4029 ؛ 19 اسفند 1399
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۱۹اسفند ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین