محمدی: گرفتن ۱۱ امتیاز از ۵ بازی مصوبه هیئت مدیره است/ همیشه از رضایی حمایت کرده‌ایم

محمدی: گرفتن ۱۱ امتیاز از ۵ بازی مصوبه هیئت مدیره است/ همیشه از رضایی حمایت کرده‌ایم

محمدی: گرفتن ۱۱ امتیاز از ۵ بازی مصوبه هیئت مدیره است/ همیشه از رضایی حمایت کرده‌ایم
30 دی 1399, 07:17 / کد خبر:748825
جواد محمدی مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن اصفهان گفت، مطرح شدن شرط ماندن رحمان رضایی با گرفتن ۱۱ امتیاز از پنج بازی، مصوبه هیئت مدیره بوده است.
جواد محمدی مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن اصفهان درباره حواشی این تیم و اختلاف میان رحمان رضایی و رسول کربکندی اظهار داشت: وقتی درباره یک مجموعه صحبت می‌شود، قطعاً فرد تصمیم‌گیرنده و پاسخگو باید حضور داشته باشد تا پاسخ بدهد. وقتی بحث مجموعه ذوب‌آهن مطرح می‌شود و موضوع باشگاه است، باید مدیر اجرایی پاسخگوی باشد.
وی افزود: موضوعات مطرح شده درباره ذوب‌آهن در چند روز اخیر، اگر بحث‌های باشگاه را دنبال کرده باشید همیشه حمایتی بوده است و هیچ وقت از سوی هیئت مدیره و سخنگوی باشگاه آقای کربکندی مسئله‌ای بروز داده نشده است و همیشه جنبه حمایتی داشتیم. این موضوع که الان مطرح شده و یکی آن را بیانیه می‌داند و دیگری اولتیماتیوم، باید بگویم با توجه به شرایطی که در تیم ما به وجود آمده، اعضای هیئت مدیره باشگاه موارد را رصد می‌کنند و باید پاسخگوی اذهان عمومی باشند.
مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن خاطرنشان کرد: فصل قبل هم ما یک چنین نقشه راهی را با آقای علیرضا منصوریان ترسیم کردیم و هواداران متوجه شدند مدیریت باشگاه لحظه به لحظه موارد را دنبال می‌کند. اگر موضوعی بوده، مصوبه هیئت مدیره بوده است که آقای کربکندی اعلام کرده است.
محمدی با تأیید اینکه گرفتن 11 امتیاز از پنج بازی در هیئت مدیره تصویب شده است درباره اینکه آیا این راهکار مؤثر خواهد بود یا نه، گفت: اینکه این ترفند مؤثر باشد یا نه، نمی‌دانیم اما ما باید به مسئولان استانی هم پاسخگو باشیم. مانند همین نمایندگان مجلس که مسائل باشگاه ذوب‌آهن را رصد می‌کنند. ذوب‌آهن باشگاه کمی نیست و ما باید با بررسی درست، پاسخگوی اذهان عمومی باشیم.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید