نسرین مرادی: «نون خ ۳» مهیج‌تر از دو فصل قبل خواهد بود

به فکر گرفتن جایزه اسکار هستم

نسرین مرادی: «نون خ ۳» مهیج‌تر از دو فصل قبل خواهد بود

نسرین مرادی: «نون خ ۳» مهیج‌تر از دو فصل قبل خواهد بود
30 دی 1399, 08:13 / کد خبر:748843
بازیگر سریال «نون خ» گفت: خوشبختانه فصل اول و دوم «نون خ» با استقبال گسترده‌ای روبرو شد و من مطمئنم که فصل سوم این سریال با استقبال دو چندان روبرو خواهد شد، داستان این سریال در فصل سوم بسیار جذاب‌تر و مهیج‌تر است.  
نسرین مرادی ، پیرامون حضورش در سریال «نون. خ ۳» گفت: نزدیک به دو ماه است که مشغول بازی در فصل سوم سریال «نون. خ» هستم و امیدوارم که نوروز ۱۴۰۰ میزبان خوبی برای مخاطبان تلویزیون باشیم.  
 
وی پرداختن به قومیت‌های مختلف در سریال‌های تلویزیونی را یک نقطه عطف بزرگ خواند و افزود: از نظر من تمامی اقلیم و اقوام ایرانی دارای تاریخچه و فرهنگ جذابی هستند که می‌تواند بستر مناسبی برای تولید آثار سریالی باشد، اقوام ایرانی شیرینی‌های خاص خود را دارند که می‌توان با سرمایه گذاری روی آن‌ها آثاری همچون «نون. خ» را تولید و برای مخاطبان به نمایش گذاشت.  

این بازیگر سینما و تلویزیون در همین راستا ادامه داد: کشف جای جای نقاط کشور و آشنایی مردم با اقوام مختلف می‌تواند به نوعی فرهنگ سازی باشد که تلویزیون توانسته طی چند سال گذشته گام‌های خوبی در این زمینه بردارد. سریال‌های بومی از لحاظ جغرافیایی، پوشش، خوراک و زبان تازگی خاصی را برای مخاطبان به همراه می‌آورد که در نوع خود به شدت جذاب است. 
وی در همین رابطه تاکید کرد: بدون شک پرداختن به فرهنگ اقوام ایرانی لازم است، خوشبختانه ایران کشور دوستی اقوام است، ما بالا کثرت فراوان فرهنگ و قومیت روبرو هستیم که هر کدام با زیبایی‌های خودشان می‌توانند ما را از زندگی بی رنگ شهری دور کرده و با زندگی شاد و رنگارنگ اقوام همچون کرد‌ها آشنا کند. 
بازیگر سریال «نون خ» همکاری با «سعید آقاخانی» را فرصتی مغتنم شمرد و افزود: آقاخانی کارگردان بسیار کاربلدی است، وی در عین جدیت با گروه همراهی کرده و بسیار حوصله می‌کنند. جو آرام و شاد پشت صحنه هم حاصل تدبیر آقاخانی و نزدیکی وی با گروه است. 
وی بازیگری در دوران شیوع کرونا را سخت خواند و افزود: طبیعتا نه تنها بازیگری هر شغلی در دوران کرونا سخت است، ما سعی کردیم که تماما پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنیم تا بتوانیم با سلامتی کار را به پایان برسانیم. 
مرادی درباره حضور یک نقش ترک در سریال «نون خ» اضافه کرد: من عروس این خانواده هستم که کرد نیست، اصلیت من هم ترک است، هرچند بسیار سعی کردم و دوست دارم که زبان کردی را یاد بگیرم، اما در اثر یا به فارسی و یا ترکی صحبت می‌کنم. 
نسرین مرادی: «نون خ ۳» مهیج‌تر از دو فصل قبل خواهد بود/به فکر گرفتن جایزه اسکار هستم
وی گروه بازیگران جوان «نون خ» را فوق العاده خواند و ادامه داد: گروه بازیگران «نون خ» از جهت همدلی و حرفه‌ای بودن درجه یک هستند، حتی بازیگرانی ک